Podnikatelský program PROFIT

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#41 Příspěvek od stani »

zeleno110 píše: 19 úno 2020, 17:53 Stiahni zo stránky https://launchpad.net/ubuntu/disco/arm6 ... ux/4.3.4-1 deb balíček
odinštaluj v synapticu staršiu verziu Playonlinuxu a nainštaluj novú z deb balíka, možno sa preberie :?: ;)
OK, díky,ale po restartu je to stejné, načítá se to pořád trochu pomaleji, má to prodlevu. Ale pořád se s tím dá pracovat.

Právě jsem zkusil EET a to funguje.

Takže asi zase dám sumarizaci, jak krok po kroku instalovat PROFIT na PoL, ne?
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#42 Příspěvek od stani »

"Za hodinku"?... Já si myslím, že za 15 minut. :)
EET jsem vyzkoušel podruhé, OK.


Log viz příloha.

log20.2..docx.zip
(4.19 KiB) Staženo 118 x
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#43 Příspěvek od stani »

Už je to na mě zase nějaké komplikované.. :D

Spomalenie nábehu Profitu mohol spôsobiť EET - asi ne. Modul EET jsem myslím zapnul a aktivoval až po restartu, kdy před jeho zapnutím už to bylo myslím pomalejší. Ale toto prověřím s novou instalací (Profit3) - pokud se povede (viz níže).

Nicméně, vím o nové verzi Profitu, už jsem si mezitím stáhnul instalačku a započal instalaci Profit3, podle postupu jak popisuješ na předchozí stránce.
Vše probíhalo OK, dokonce jsem měl v PoL i možnost volby POL_Function_OverrideDLL a POL_Install_corefonts, ale zaseklo se to na instalaci MDAC-TYP.exe a jet40sp8_Wme.exe ,což se předtím nestalo (Osvietiť PROFIT3, vľavo v menu Nastaviť a tam hore vpravo Rozličné - Spustiť exe súbor v tejto virtualnej jednotke a nasmerovať na stiahnutý súbor a potom znova na druhý.) :

Snímek obrazovky pořízený 2020-02-20 14-42-49.jpg
Snímek obrazovky pořízený 2020-02-20 14-43-28.jpg
Naposledy upravil(a) stani dne 20 úno 2020, 15:08, celkem upraveno 3 x.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#44 Příspěvek od stani »

zeleno110 píše: 20 úno 2020, 14:58 Nastavil si pred ich inštaláciou wine na windows nt4 ?
...-verziu wine nechaj win7...

Aha, přehlédl jsem tvůj další příspěvek: Teraz by si mal nastaviť wine na windows nt4 a skúsiť nainštalovať mdac28 a jet40 zo stiahnutých súborov.

Což jsem právě udělal, ale háže mi to stejné hlášky. Zkusil jsem změnit na Windows NT a restartovat, ale pořád ty chyby. To je divné, u předchozích dvou verzí toto nebylo...
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#45 Příspěvek od stani »

Restartoval jsem oboje. Ještě asi zkusím odstranit Profit3, restart, nová instalace a uvidím.
------
Editace: tak se nějak nedaří... :( Profit3 odstraněn, restart. Nová instalace Profit3, ovšem dojde to do Vyberte prosím: a najednou se opět objeví toto, jako u předchozí instalace. Nechápu...
OK, Storno, ukončení PoL, přeinstalace PoL z toho nového odkazu, restart, pokus o novou instalaci Profit3, ovšem u Vyberte prosím: opět není možnost volby (POL_Function_OverrideDLL a POL_Install_corefont)... Takže nevím co dál.. Chová se to nějak zvláštně.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#46 Příspěvek od stani »

Takže dnešní pokračování s Profit3: POL_Function_OverrideDLL a POL_Install_corefont zvoleno a nainstalováno.
Pak toto pokračování: spustit PlayOnLinux – označit Profit3 – vlevo v menu Nastavit – nahoře v menu Wine – Nastavení Wine – Konfigurace Wine – Aplikace – zvolit Verze Windows – Windows NT 4.0 – Použít – OK. Restartovat PlayOnLinux. Spustit PlayOnLinux – označit Profit3– vlevo v menu Nastavit –nahoře v menu Různé – Spustit .exe soubor v této virtuální mechanice – a nechat nainstalovat MDAC-TYP.exe a jet40sp8_Wme.exe.

Bohužel, opakuje se to, co včera (1, 2). :(
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#47 Příspěvek od stani »

Není to domotané. Profit 3 jsem odstranil a pak zkusil znovu instalaci.
OK, aby tě to nemátlo, tak jsem zkusil úplně novou instalaci - Profit 4, ale zastaví se to opět na instalaci MDAC-TYP.exe a jet40sp8_Wme.exe (1, 2).
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#48 Příspěvek od stani »

Ahoj zeleno110 a díky.

Já mezitím pracuji na návodu, zkouším tři různé distribuce (Mint Mate, Ubuntu Mate a Lubuntu).
Já si myslím, že na tom Mintu je něco chybně (udělám pak reinstal), protože na Ubuntu Mate to podle tvého návodu fachá úplně normálně (vč. EET).
Právě instaluji, ladím, zkouším, testuji.
Pak o tom napíši.

-------
Editace: jinak už vím, proč se mi nedařilo nainstalovat POL_Function_OverrideDLL a POL_Install_corefont. U všech distribucí Linuxu, co jsem na tomto mini pc zkoušel, jsou výpadky připojení k netu po LAN - odpojí se, ale když otevřu "Drátové připojení", tak se zase připojí.
Nevím čím to je.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#49 Příspěvek od stani »

Jo, to pak pořeším, nestíhám...
Akorát, že se teď pokouším instalovat Profit na Lubuntu a PoL mi hlásí chybu s Wine.
Já už si bohužel nepamatuji, která verze Wine fungovala. Teď mám v PoL 3.0.1 a 5.2.
Také bych rád věděl, jak dát v Lubuntu PoL do Panelu rychlého spuštění.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Uživatelský avatar
stani
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2015, 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnikatelský program PROFIT

#50 Příspěvek od stani »

Ad "odeslat do panelu": to jsem samozřejmě také zkoušel, ale v tom Lubuntu ať na to kliknu levým nebo pravým, jediný efekt je, že se PoL pouze otevře. Ta možnost u pravého tlačítka tam vůbec není.
Zvláštní, že u Ubuntu Mate se Profit nainstaloval úplně v pohodě, kdežto u Lubuntu, úplně ten samý postup, jsem skončil přesně tady.

Je zajímavé, že nejenom instalace Profitu, ale i samotného PoL, je u každé distribuce trošku jinak. Už jsem mezitím trochu poupravil instalaci PoL.
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci. stani.1blog.cz

Zamčeno