Je možné mít v LM nějaký multislovník?

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
uleva
Příspěvky: 63
Registrován: 15 črc 2018, 17:53

Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#1 Příspěvek od uleva »

Prosím o radu.
Je možné získat do LM nějaký multi-sovník něco jako je toto z LangSoftu - PC Translatoru ??

Obrázek
Děkuji
Obrázeka takéObrázek

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#2 Příspěvek od juhele2014 »

ANO

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#3 Příspěvek od Ventero1 »

Taky by me zajimalo ktery to je, jak ho ziskat a kolik stoji pripadne ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#4 Příspěvek od alojz »

...2010 bezi...bez problémov....šecki jazyky... :shock: :shock: :shock:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
uleva
Příspěvky: 63
Registrován: 15 črc 2018, 17:53

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#5 Příspěvek od uleva »

Díky za pomoc, především "juhele2014" mi velmi pomohl. Jak to vidím, bude to můj již třetí přítel. Už jsem se setkala se stejně vtipným rádcem - uživatelem jednoho Win fóra "ooooooooooooo"
-------------------
To vím, že bych ho mohla nainstalovat, kdybch měla setup.exe Jenže ten můj je něco jako portable a ve Win ho používám tak, že ho prostě někam rozbalím, i s licencí a aktivací vč. toho, že se jeho doplňky přilepí do Word,Acrobat, IE, ...
Jak na to? Jak se do LM dají použít portable programy z Windows?
__________________
Pro Ventero1 - jestli chceš, tak ti ten balík někam upnu ke stažení a pak ho jen někam ve Win rozbalíš a vytáhneš si zástupce.
Naposledy upravil(a) uleva dne 29 úno 2020, 10:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázeka takéObrázek

Uživatelský avatar
uleva
Příspěvky: 63
Registrován: 15 črc 2018, 17:53

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#6 Příspěvek od uleva »

dell
Naposledy upravil(a) uleva dne 29 úno 2020, 09:58, celkem upraveno 1 x.
Obrázeka takéObrázek

Uživatelský avatar
uleva
Příspěvky: 63
Registrován: 15 črc 2018, 17:53

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#7 Příspěvek od uleva »

zeleno110 je fakt dobrej, protože vše stručně a jasně píše:tady
Ano, máš zase pravdu můj milý, moudrý příteli!
Překopčila jsem si svoji složku s "portable" do /home/...
Pak jsem instalovala to demo z Instaluj.cz pomocí CrossOver a vybrala právě tu složku s mým "portable".
No a pak jsem tam jen našla složku se spouštěcími soubory (WDICT.exe je slovník) (WTRAN32.exe je překladač) a spustila je s CrossOverem (spuštěč pak na plochu a do startu).
Super, díky moc
Obrázeka takéObrázek

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#8 Příspěvek od juhele2014 »

No, prosim, ono to půjde, ne že ne ... ;) Zase měl jůhele pravdu, jako vždy ... :lol: Bohužel - budeš se setkávat stále s těma samejma, bo sem na forum sice lidi choděj, ale jenom si číst. Málo kdo sem k dotazům něco napíše, i když samozřejmě může. A byli bychom pochopitelně rádi, kdyby se ukázal další "rádce", ale nikomu se do toho moc nechce, to je škoda ...

Uživatelský avatar
uleva
Příspěvky: 63
Registrován: 15 črc 2018, 17:53

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#9 Příspěvek od uleva »

Promiň ale já to jsem krátce jen pár dní, tak opravdu nevím jak racionálně se tady komunikuje. Tohle jsi napsal k tématu multislovník ?
juhele2014 si krátí dlouhou chvíli tím, že i mimo téma stále něco píše, a píše a píše: No, prosim, ono to půjde, ne že ne ... ;) Zase měl jůhele pravdu, jako vždy ... :lol: Bohužel - budeš se setkávat stále s těma samejma, bo sem na forum sice lidi choděj, ale jenom si číst. Málo kdo sem k dotazům něco napíše, i když samozřejmě může. A byli bychom pochopitelně rádi, kdyby se ukázal další "rádce", ale nikomu se do toho moc nechce, to je škoda ...
No ty asi nebudeš můj milovaný a moudrý přítel. Co s tebou?
Obrázeka takéObrázek

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Je možné mít v LM nějaký multislovník?

#10 Příspěvek od juhele2014 »

časom si ho zamiluješ Proboha, jenom to ne, to bych furt opilej láskou, a přeci jen, už mi není dvacet. 8-) Ale já myslim, že to tady uleva docela dobře píše, a dokonce už má i nějaký výsledky. Je potřeba jí pochválit. To jako vážně. Nejsme tady na ubuntu-foru, tím chci říct, že každý forum má svoje specifika, ale bohužel dívky a ženy, ačkoliv jsou našimi inspiracemi, tak chvíli trvá, než nasajou tu správnou pohodu a nadhled, který většina dlouholetých pisálků zde na foru má. To přijde tak po desáté instalaci LM a po mnoha desítkách hodin strávených hledáním odpovědí pro tazatele zde na foru. :lol: Prostě - běžný život uživatele linuxu je procházka po rozkvetlé zahradě plné fialek, ale jak se pro jednu sehneš, tak určitě všichni víte, jak je to dál ... ;)

Zamčeno