Tip na vzhled

Problémy spojené s tématy, ikonami a wallpapery, nebo jejich vlastní tvorba
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Tip na vzhled

#21 Příspěvek od juhele2014 »

Každopádně je to nutné vyzkoušet. Ale nebál bych se toho.

Naprosto správně. Tím si prošel každej linuxák. To widláci nemaj, resp. nemůžou si desktop tak komfortně rozjebat, jako my tady v linuxu. Když vidí widlák vrtící se kostku plochy v Compizu, čumí na to jak tele na nový vrata. Vůbec nic nechápe. Zato my sme vysmátý, pro nás je to denní rutina, tydlety efekty ...

Takže Fargotroniacu, zkoušej a bádej, a když něco nepude, napiš, od toho sme tady, abysme ti poradili. Máš štěstí, že jdu kolem ... :)

ps : ČUMĚNÍM NA LETADLA SE PILOTEM JEŠTĚ NIKDO NESTAL ... :mrgreen:

Fargotroniac
Příspěvky: 52
Registrován: 13 čer 2013, 19:58

Re: Tip na vzhled

#22 Příspěvek od Fargotroniac »

No, koukám tedy. :D Bude to asi zábava. Teď jsem se zakoukal do Elementary OS. Tak nechám drahou polovičku ať si s vzhledem hraje na druhém notebooku a najde si co jí vyhovuje.

Něco se určitě najde. Hlavně mi šlo o to, zda lze použít i vzhledy staršího data a na to tu odpověď padla. Všem moc děkuji :)

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Tip na vzhled

#23 Příspěvek od sasa.chetan »

Fargotroniac píše: 03 kvě 2021, 09:52 Ahoj,

Uvažuji co nasadit na notebook. Zda Linux Mint Cinnamon či Ubuntu s Gnome (asi Shell tam je). Akorát se mi nedaří najít žádný vzhled (pro obě distribuce), který by byl do světlých barev, ale obsahoval změnu jak spodního panelu tak i oken a dalších věcí.

Otázkou tedy je. do jaké distribuce vůbec jít? Narazil jsem i na Ubuntu Cinnamon, ale nevím zda je to dobrá volba (z hlediska vývoje a tak, prostě asi malá distribuce).

A k samotným vzhledům. Narazil jsem na nějaká, ale posledný zásah do vývoje je třeba 1 rok i více zpátky. Takže to asi člověk musí brát jako mrtvý projekt a nepouštět se do něj?
1. nieco meni tema
2. nieco meni WM
3. nieco meni nastavenie panelu.
Osobne svetle temy nemam rad ale nie je problem to menit
Snímka obrazovky_2021-05-09_10-58-10.png
svetla klasicka tema
Snímka obrazovky_2021-05-09_11-01-21.png
tmava upravena tema (vratame WM)

sasa.chetan
Příspěvky: 383
Registrován: 29 kvě 2020, 20:21

Re: Tip na vzhled

#24 Příspěvek od sasa.chetan »

Livan píše: 05 kvě 2021, 08:20
Téma rieši farebné podanie, fonty, ikony a podobne. Vôbec by nemalo vadiť, že je to staršieho dáta vydania.
pozor, napriklad GTK 2 vs GTK3

Zamčeno