Tak co - necháte se otestovat ? :(

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
menom
Guru Mintu
Příspěvky: 2290
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#321 Příspěvek od menom »

.

Vedecká štúdia uvádza, že tínedžeri sú viac ohrození vakcínou ako ochorením COVID-19

Americkí vedci tvrdia, že tínedžeri majú väčšiu pravdepodobnosť dostať myokarditídu súvisiacu s očkovaním ako skončiť v nemocnici s COVID-19, informuje Guardian.

Zdraví chlapci môžu mať väčšiu pravdepodobnosť prijatia do nemocnice so vzácnym vedľajším účinkom vakcíny Pfizer/BioNTech proti COVID-19. Spôsobuje totiž zápal srdca. Táto pravdepodobnosť je v ich prípade vyššia ako prijatie do nemocnice v dôsledku samotného COVID-19. Tvrdia to americkí vedci.

JCVI neodporučil očkovanie zdravých 12 až 15-ročných, ale postúpil vec hlavným britským lekárom. Očakáva sa od nich, že konečné rozhodnutie urobia budúci týždeň. Na vakcínu majú nárok deti vo veku 12 až 15 rokov, ktoré sú obzvlášť citlivé na COVID-19 alebo žijú s ohrozenou osobou.

Profesor Adam Finn, člen JCVI na univerzite v Bristole, povedal: „Stojím si za radou JCVI, ktorá v tejto chvíli neodporúča pokračovať v očkovaní zdravých 12 až 15-ročných z dôvodu prospechu a rizika pre zdravie. vzhľadom na súčasnú neistotu – pretože existuje malé, ale vierohodné riziko, že by zriedkavé škody mohli prevážiť nad miernymi výhodami.“

.
Libriané, Vy jste vyhráli !

Uživatelský avatar
menom
Guru Mintu
Příspěvky: 2290
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#322 Příspěvek od menom »

.

Briti rušia zavádzanie Covid passov, neočakávajú ani lockdown počas Vianoc

Britský minister zdravotníctva Sajid Javid v nedeľu oznámil, že vláda po preskúmaní tejto záležitosti pasy Covid-19 nezavedie a že neočakáva ani ďalšie zablokovanie krajiny, informuje portál RT.

Počas vystúpenia v BBC sa Javid vyjadril, že Briti tento rok „budú mať Vianoce“ – na rozdiel od roku 2020

Vláda upúšťa od plánu zaviesť očkovací pas

Javid v nedeľu tiež oznámil, že vláda zatiaľ upúšťa od svojho plánu zaviesť domáci očkovací pas Covid-19. „Nemali by sme robiť veci len kvôli tomu, že to robia iní,“ argumentoval Javid a poznamenal, že „väčšine ľudí sa inštinktívne nepáči tá predstava“ nutnosti predvádzať dokumentáciu o svojom zdravotnom stave na každodennej báze.

„Môžem prezradiť, že sme sa na to poriadne pozreli, a hoci by sme to mali nechať v zálohe ako potenciálnu možnosť, s potešením môžem povedať, že nebudeme pokračovať v plánoch na očkovacie pasy,“ povedal minister.

.
Libriané, Vy jste vyhráli !

Uživatelský avatar
alojz
Velkovezír Mintu
Příspěvky: 1021
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#323 Příspěvek od alojz »

.pozn.-javid nijak nevypadá englánski...žeby sme mali aj my importovat mudrich politikov???... :roll: :roll: :roll:
AMD Ryzen 5 2400G Raven Ridge
AMD Ryzen 3 3200U Raven Ridge

juhele2014
Guru Mintu
Příspěvky: 2797
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#324 Příspěvek od juhele2014 »

.pozn.-javid nijak nevypadá englánski
Teď si mě, alojz, tak trochu nahrál na smeč ... Tento politik je totiž muslimského původu, dle wikipedie je z pakistánské rodiny. No - a jak to mají arabové u židů v Izraeli? Úplně jednoduše - zelený pasy jim tam nekontrolují, na rozdíl od židovských občanů, to je přeci jasný ... :) Viz https://1url.cz/1K3AK Izraelský ministr zdravotnictví nechal zapnutý mikrofon ... Ono to stejně připomíná něco jako výjezdní doložku za socialismu, takže kdo chtěl do kapitalistické ciziny, tak jí buď dostal nebo ne. Bez zelenýho pasu se taky nedá někde vycestovat, někde vás na hranici pustěj, ale někde se to docela kontroluje. U židů v Izraeli přišli na to, že ten pas je k ničemu, ale to není nic novýho, to přeci každej ví ... :) (cimrman). Ale článek je to dobrej, až na ten konec, cituji:

Cílem je vytvoření konfliktu s Araby ve všech zemích západního světa, v Rusku a v Izraeli. A tento konflikt, jakmile vznikne, bude vyžadovat řešení. A ta budou spočívat v opatřeních… jak proti Židům (Halachim), tak proti Goyim… ale nikoliv proti Arabům, Asiatům, Afričanům a Číňanům. Ti totiž nepředstavují hrozbu pro progos. Proto si všimněte, v Číně žádná koronavirová krize není, i když tam prý vznikla. Nikde v Asii. Nikde v Africe. Nikde v arabských zemích. Zato ale všude v bílých zemích, v zemích bílého muže, včetně Izraele. A včetně Ruska. Tam všude probíhá covidizační teror. A nikomu to nepřipadá divné? Nepřipadá, protože konceptuální slepota je sladká, nevědomí je slastné a nákupní vozík je plný opiátů a dobrot napěchovaných éčky. A hlavně, na nákupní frontě klid!

To je docela "zajímavej" postřeh, ale něco na tom bude. Afrika je známá jako světadíl, kde zdravotní péče není zrovna na výši, ale že by tam "pandemie" decimovala státy a národy, to se říci nedá. Tady máme covid denně na talíři v naší vaší televízi, stranický tisk dělá co může, viz např. Bude se očkovaný testovat při návštěvě babičky? Dušek mírní předchozí výrok
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... ntent=main , ale konec pakárny je zatím, žel, v nedohlednu ... :?

Uživatelský avatar
menom
Guru Mintu
Příspěvky: 2290
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#325 Příspěvek od menom »

.

V afrike krajiny kde pouzivaju ivermektin proti malarii a dalsim chorobam maju
omnoho menej mrtvych na kovid.
.
Ivermectin_Africa-690x384.png


O tom sa v spravach nic nehovori .....
Libriané, Vy jste vyhráli !

juhele2014
Guru Mintu
Příspěvky: 2797
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#326 Příspěvek od juhele2014 »

Očkovanci by měli zpozornět, jejich imunita vůči covidu by nemusela být stálá, natož trvalá ... Zavítal jsem na Aeronet a jsou tam dosti zajímavý články, tři. Jeden o marodech na Slovensku, marodní jsou očkováni, ale přesto pozitivně testováni. Druhý je o židech v Izraeli, tam je taky problém s plně očkovanýma, taky jsou marodný ... To už na veřejnost prosáklo. Třetí článek je ale nejzajímavější - ve vakcínách byla objevena cizorodá tělesa, je k nahlédnutí i pár snímků. :shock: Kdo má zájem, ať tam jukne, videa jsou na BitChute, na joutube je to smazáno.

Uživatelský avatar
menom
Guru Mintu
Příspěvky: 2290
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#327 Příspěvek od menom »

.

Urcite ste zaregistrovali, ze na slovensku je spusteny projekt MOVIR.
.
movir.png

V opise projektu sa mi nejak nezda, koho ze to chcu smirovat okrem ludi - jednotlivcov este entity.
Definicia v slovniku:
Entita:
to čo je; niečo jestvujúce, hoci aj abstraktné
.
Tak si kladiem otazku, ked niekto zmeni cloveku genom ci je to este clovek alebo sa stane niecim inym
nejakou novou entitou ?
.
Nejvyšší soud USA přiznal právo genovým laboratořím na patentování syntetických úprav DNA a vytváření syntetických DNA komplementárních klonů
V roce 2013 se před americký Nejvyšší soud dostala kauza Association for Molecular Pathology et al. versus Myriad Genetics, inc., ve které šlo o spor, jestli si genetická firma Myriad Genetics může nárokovat patentová a vlastnická práva na části DNA v tělech pacientů a zemřelých osob. Firma poskytuje genové terapie nemocným lidem a má s nimi smlouvu, že když nebo až zemřou, jejich tělo firma dostane do majetku, aby mohla provést rozbor o účinnosti genové terapie. Některé patologie nemocnic ale odmítaly těla firmě vydat s ohledem na federální předpisy.
Asociace zpochybnila genové patenty Myriadu a celé to skončilo u soudů. Tyto podrobnosti nás ani nemusí zajímat, ale co nás musí zajímat, to je skutečnost, že kauza se dostala až k Nejvyššímu soudu. A ten nakonec rozhodl, že genové laboratoře a farmaceutické společnosti si mohou patentovat synteticky vytvořené DNA, nebo její části, přestože výtvor nebo celek je k nerozeznání od přírodní DNA. Jediný rozdíl je v tom, že synteticky vytvořená DNA se označuje jako komplementární DNA (cDNA).

Zmíněný rozsudek Nejvyššího soudu totiž explicitně v roce 2013 povolil a autorizoval farmaceutickým společnostem, že mohou vyrábět
syntetické části lidského organismu včetně DNA, přestože výsledný produkt je k nerozeznání od přírodního produktu. Na synteticky vytvořenou nebo syntetickými částmi upravenou DNA lze v USA uplatnit patentový nárok, autorská a majetková práva.

.
Libriané, Vy jste vyhráli !

alfisko
Poradce Mintu
Příspěvky: 199
Registrován: 28 črc 2018, 08:48

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#328 Příspěvek od alfisko »

Ja by som povedal ze ak niekto nevie pouzivat cudzie slova to este neznamena ze sme geneticky zmutovani
entikum nie je etnikum ;)

juhele2014
Guru Mintu
Příspěvky: 2797
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#329 Příspěvek od juhele2014 »

ENTITA může být něco jako biorobot, ne? Tady už se počítá s budoucností, jde o to, koho se to bude týkat ... 8-) Nás už asi ne ... :roll:

juhele2014
Guru Mintu
Příspěvky: 2797
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Tak co - necháte se otestovat ? :(

#330 Příspěvek od juhele2014 »

Popravdě řečeno, zatím nevím. Tady https://www.protiproud.cz/politika/6084 ... na-nas.htm a tady https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ici-680812 je pěkně popsáno, co se na nás všechny chystá. Malý, velký, židy i křesťany, očkovance i neočkovance. Prostě vrchnost se domnívá, že ovce je potřeba zcela zpacifikovat a nahnat do stáda. Pokud možno všechny. To je právě ten problém ... Dneska jsem zabrousil i na defense a je tam dobré čtení: https://dfens-cz.com/ale-udelame-tu-tecku-zejo-rejzo/ Tak nějak s příspěvkem vcelku souhlasím, doporučuji diskuzi, tam se pobavíte i poučíte ...

ps: Co dál ? :roll:

Odpovědět