Firefox - zamrzání

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Firefox - zamrzání

#11 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Jirka_S
Díky za info, železo je to dobrý, sám mám něco podobnýho (CPU G4400, 4GB RAM) a běhá mě to bez problémů. Takže tvoje 8GB RAM + čtyřjádro G4600 naprosto v pohodě snese současný LM, verze 20.3 je nyní nová, jestli chceš, tak to zkus. Ale jak píšu - ještě je to horký ... Takže nějakou verzi 20.x a musí to fungovat. FF mám 95.0 a pracuje to korektně, akorát, jak píšu, je to žrout paměti ...

https://www.linux-mint-czech.cz/ke-stazeni/

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Firefox - zamrzání

#12 Příspěvek od alojz »

...west-a má to nijaké praktické vyuzitie,ako try firefoksi???...alebo ako to vyuzivas???... :?: :?: :?:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Jirka_S
Příspěvky: 26
Registrován: 15 lis 2017, 22:08

Re: Firefox - zamrzání

#13 Příspěvek od Jirka_S »

Tak jsem nakonec přeinstaloval na Mint 20.2 Cinnamon. Teď řeším menší problém a to, že při spuštění např. správa ovladačů to chce heslo pro ověření, zadám heslo, které mám pro přihlášení do pc, ale pořád to řve že pokus o ověření byl neúspěšný. Nevíte někdo v čem by to mohlo být?
Když se podívám do účtu a chci změnit heslo, tak je tam nějaké heslo a pokud ho nezadám, tak mě to heslo nezmění. Nevím kde se tam a jaké heslo vzalo.

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Firefox - zamrzání

#14 Příspěvek od menom »

.

Mne sa to este nikdy nestalo.
Tipujem, ze odpoved by mohol poznat Alojz, ak je to podobne

ako mal na svojom háápéé ....... :idea:

.
.

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Firefox - zamrzání

#15 Příspěvek od labeent »

Jirka_S píše: 30 pro 2021, 22:56 Tak jsem nakonec přeinstaloval na Mint 20.2 Cinnamon. Teď řeším menší problém a to, že při spuštění např. správa ovladačů to chce heslo pro ověření, zadám heslo, které mám pro přihlášení do pc, ale pořád to řve že pokus o ověření byl neúspěšný. Nevíte někdo v čem by to mohlo být?
Když se podívám do účtu a chci změnit heslo, tak je tam nějaké heslo a pokud ho nezadám, tak mě to heslo nezmění. Nevím kde se tam a jaké heslo vzalo.
Při instalaci jsi žádné heslo nezadával? Ono ho to chce a pak se dá přihlašovat bez něj, což považuji za bezpečnostní hrozbu, která by se měla úplně zrušit. Jednou zadat heslo při přihlášení nikoho nezabije ...

Aha, tak jsem si to dobře nepřečetl ...

Ještě je otázka, jestli Ti správně funguje Numlock apod.?
Obrázek

Jirka_S
Příspěvky: 26
Registrován: 15 lis 2017, 22:08

Re: Firefox - zamrzání

#16 Příspěvek od Jirka_S »

Vyřešeno přeinstalací viz můj příspěvek ve vlákně instalace.

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Firefox - zamrzání

#17 Příspěvek od menom »

.

Tak ja som tipoval, ze za to moze podobne ako ..... Alojz ..... Démon .....

Tak, ze Háápéé Demon.

:P
.

Zamčeno