SERVER HP vs LINUX MINT CINAMON Vyřešeno

Obecné dotazy nebo názory k distribuci Linux Mint
Umístěním dotazu do vhodně zvoleného fóra níže urychlíte jeho řešení.
Zpráva
Autor
wendi
Příspěvky: 7
Registrován: 10 led 2022, 20:11

Re: SERVER HP vs LINUX MINT CINAMON

#11 Příspěvek od wendi »

Tak první problém jsem vyřešil. V serveru jsem vyměnil hardisk s Linuxem a vložil tam Windows. Ve BIOSu jsem vytvořil Raid 5. Počkal 3 dny až se dokončí jeho tvorba. Pak jsem ve Windows inicioval nové pole, stejným postupem jako když připojím nový hardisk z výroby. Poté jsem do serveru vrátil Linux a je to. Linux přijal nový RAID 5 stejně hladce jako když připojíte hardisk zformátovaný ve Windows.

wendi
Příspěvky: 7
Registrován: 10 led 2022, 20:11

Re: SERVER HP vs LINUX MINT CINAMON

#12 Příspěvek od wendi »

juhele2014 píše: 14 led 2022, 15:59 :arrow: wendi
OK, díky za info, ale s tím facebokem to nebude tak žhavý, to nevedu ... ;)
OK, odpověď není tak jednoduchá, z krátkodobého hlediska je to prodělek, stejně jako byl prodělek před deseti lety těžit na notebooku Bitcoin, jestli máš zájem o více informací, tak mi zavolej 604252018

wendi
Příspěvky: 7
Registrován: 10 led 2022, 20:11

Re: SERVER HP vs LINUX MINT CINAMON

#13 Příspěvek od wendi »

wendi píše: 10 led 2022, 20:35 Dobrý den, Mám v servewru HP nainstalovaný Linux Mint Cinamon a začínám pochybovat, zda to byl dobrý nápad. Je Mint vůbec vhodný pro server, nebo tam vůbec nepatří?
Tak první problém jsem vyřešil. V serveru jsem vyměnil hardisk s Linuxem a vložil tam Windows. Ve BIOSu jsem vytvořil Raid 5. Počkal 3 dny až se dokončí jeho tvorba. Pak jsem ve Windows inicioval nové pole, stejným postupem jako když připojím nový hardisk z výroby. Poté jsem do serveru vrátil Linux a je to. Linux přijal nový RAID 5 stejně hladce jako když připojíte hardisk zformátovaný ve Windows.

Zamčeno