HDMI kábel-vypadne obraz aj kvuk-tmavý obraz

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
pepestar
Příspěvky: 235
Registrován: 07 lis 2016, 21:47

Re: HDMI kábel-vypadne obraz aj kvuk-tmavý obraz

#11 Příspěvek od pepestar »

pozriem,dík

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: HDMI kábel-vypadne obraz aj kvuk-tmavý obraz

#12 Příspěvek od Ventero1 »

Labeent:
To je dost kategorické, to co píšeš a ne moc platné. Je třeba mít jasno, na co to kdo chce a jaké má požadavky. Každopádně na nějaké základní potřeby s Linuxem netřeba kupovat nové PC a pak mohu určitě nabídnout nějaké možnosti repasovaných Dell nebo HP, dle požadavků a daleko levněji, než ty velké frenčízy. Včetně záruky.
díky za odpoveď asi kúpim adaptér. Ešte rozmýšlam, že by som zobral disk tam kde by som kúpil nový PC a nech mi ho tam dajú, lebo by som porušil plomby na novom PC. Ja mám len NTB a tam asi zo stolového nebude pasovať. Nevojde tam. Nejaký návod ako vybrať HDD zo stolového? Na youtube som hľadal, ale nič moc. Dík za hocičo
Na zásah ohl. HDD a vyměnitelných dílů máš z hlediska legislativy plný nárok a záruku v žádném případě to neporušuje podle legislativy EU i USA, plomba neplomba, nálepka nenálepka a bez ohledu na to, co se snaží lidem nakukat výrobce i prodejce. Zákon hovoří jasně.
A je tu ještě jedna možnost, co jsi nezmínil:
Zkusit jinou externí grafiku (asi ne novou - deska by ji asi nezvládla), ale nějakou starší, ještě solidní.
To jsem zmiňoval již z kraje.
a videl som že by mala byť asi grafická karta ešte jedna na základovej doske
Záleží, co máš přesně za model desky a CPU

A určitě bych se vydal cestou toho, že ten starý disk nechám venku jen coby záloha dat a nebo ho vrazil jako druhý datový do novějšího PC.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: HDMI kábel-vypadne obraz aj kvuk-tmavý obraz

#13 Příspěvek od labeent »

Ventero1 píše: 04 pro 2022, 13:51 Labeent:
To je dost kategorické, to co píšeš a ne moc platné. Je třeba mít jasno, na co to kdo chce a jaké má požadavky. Každopádně na nějaké základní potřeby s Linuxem netřeba kupovat nové PC a pak mohu určitě nabídnout nějaké možnosti repasovaných Dell nebo HP, dle požadavků a daleko levněji, než ty velké frenčízy. Včetně záruky.
Taky jsem psal, že je to jen náhled, ne srovnání dle cen a možností.
A má pevný pc připojený k TV - i proto navrhuji opět stolní pc, ntb je vhodný pouze, pokud je skutečně nutná mobilita, což tady není. Jinak souhlas s Tebou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: HDMI kábel-vypadne obraz aj kvuk-tmavý obraz

#14 Příspěvek od Ventero1 »

Jasně vpoho - však to není spor - jen jsem to upřesnil :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno