Stav HD
Re: Stav HD
.
Mas ho uz dlhu dobu, ale vypada podla mojho nazoru dobre. Nema realokovane sektory a dalsie pocitadla dolu su na 0.
Mozes spustit test, ked mas dost casu tak rozsireny, extended. Ked nemas cas tak kratsi test. Potom znova kuknut na tento smart vypis.
.
Mas ho uz dlhu dobu, ale vypada podla mojho nazoru dobre. Nema realokovane sektory a dalsie pocitadla dolu su na 0.
Mozes spustit test, ked mas dost casu tak rozsireny, extended. Ked nemas cas tak kratsi test. Potom znova kuknut na tento smart vypis.
.
.
Re: Stav HD
menom: Děkuji. To je výsledek toho extended testu.
HD je Western Digital a je z té řady disků určených pro dlouhodobý nepřetržitý provoz v serverech, takže v desktopu ho vlastně docela šetřím; navíc to není systémový disk (OS mám na SSD), ale slouží jen jako datový. A za třetí i po těch 7 letech provozu na něm pořád je cca 40% volné kapacity.
HD je Western Digital a je z té řady disků určených pro dlouhodobý nepřetržitý provoz v serverech, takže v desktopu ho vlastně docela šetřím; navíc to není systémový disk (OS mám na SSD), ale slouží jen jako datový. A za třetí i po těch 7 letech provozu na něm pořád je cca 40% volné kapacity.