Luxusní...

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
admin

Re: Luxusní...

#11 Příspěvek od admin »

Tak nad tím jsme ještě nepřemýšleli, máme zde ještě několik nedořešených restíků a ty bychom rádi dali do kupy nejdříve, ale uvidíme, když tak vyhlásíme referendum..... :) :) :)

Uživatelský avatar
MistrFerda
Příspěvky: 3
Registrován: 04 lis 2012, 17:18

Re: Luxusní...

#12 Příspěvek od MistrFerda »

Zkontrolujte si nastavení fóra. Z tabletu / mobilu mohu pomoci Tapatalk kompletně moderovat i jako běžný člen fora. Tedy i smazat, upravit, přejmenovat jednotlivé vlákna. Myslim ze tohle by běžnému členu a neautorovi tématu melo být zapovězeno. Z webu v PC jsem to nezkoušel.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 2

ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: Luxusní...

#13 Příspěvek od ulo »

MistrFerda píše:Zkontrolujte si nastavení fóra. Z tabletu / mobilu mohu pomoci Tapatalk kompletně moderovat i jako běžný člen fora. Tedy i smazat, upravit, přejmenovat jednotlivé vlákna. Myslim ze tohle by běžnému členu a neautorovi tématu melo být zapovězeno. Z webu v PC jsem to nezkoušel.
Oh.. díky za upozornění, napravíme to :-)
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

admin

Re: Luxusní...

#14 Příspěvek od admin »

Už by to mělo být v pořádku, Ošibka se vloudila :) :)

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Luxusní...

#15 Příspěvek od labeent »

Ahoj,
koukám dnes na nový vzhled stránek. Sice už to není tak do zelena :( , ale je to velmi pěkné. Logo s Československem je úžasné. Jen zatím mi stránky běží nějak pomalu.

Dovolil bych si navrhnout pár úprav. Na horní lištu přidat tlačítko "Začínáme", kde by se nalinkovaly stránky - instalace z Wiki, Struktura - http://www.linux-mint-czech.cz/struktur ... inuxmintu/ a nějaký úvodník, kde by bylo vysvětleno co je Linux, LinuxMint a Cinnamon, Mate a systém deb. To pro možnost příchodu nových uživatelů. Protože i na ty by měly komunitní stránky zacílit.
Obrázek

admin

Re: Luxusní...

#16 Příspěvek od admin »

Díky, Tvé návrhy jsou zajímavé a určitě je využijeme. Přesně takové návrhy se mi líbí, takhle to má vypadat...:) :)

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Luxusní...

#17 Příspěvek od labeent »

Jen takový zajímavý detail. Na stránkách mi to v příspěvkách zapíše ikony Firefoxu a Ubuntu. Zajímalo by mne, jak to? Mám Firefox a Mint 64-bit Cinnamon.

A druhý dotaz: Mohu použít tento obrázek jako banner na sadu mnou spravovaných webovek?
LMC.png
LMC.png (13.82 KiB) Zobrazeno 2454 x
Obrázek

admin

Re: Luxusní...

#18 Příspěvek od admin »

To je chyba prohlížeče, pokud použiješ např. Operu, tak se Ti zobrazí logo LM. Chrome to také neumí. Logo použít můžeš, s odkazem na náš web. :) :)

kamowski

Re: Luxusní...

#19 Příspěvek od kamowski »

labeent píše:Dovolil bych si navrhnout pár úprav. Na horní lištu přidat tlačítko "Začínáme", kde by se nalinkovaly stránky - instalace z Wiki, Struktura ...To pro možnost příchodu nových uživatelů. Protože i na ty by měly komunitní stránky zacílit.
súhlasím, to je dobrý nápad
možno by stačili premenovať "tutorialy" na niečo ako "ako na to?"
alebo

Ako na to
- začíname - labeent-om navrhnuté odkazy
- tutoriály - budú obsahovať to, čo tam už je

:?:

p.s.: osobne nie som za stránky ladené do čierna ale zvyknem si, hlavne nech to je funkčné ;)

kamowski

Re: Luxusní...

#20 Příspěvek od kamowski »

medzi partnerskými webmi je logo s odkazom na poľskú komunitu, nedalo by sa to logo upraviť?
takto sa mi zdá veľmi deformované

Zamčeno