nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak to?

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
krpakr
Příspěvky: 35
Registrován: 30 dub 2013, 13:06

nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak to?

#1 Příspěvek od krpakr »

V předchozím tématu jsem bojoval s telefonem,který se nepřihlašuje a nakonec to dopadlo tak,že jsem nainstaloval novou čistou verzi Mintu 17.K mému překvapení ale problém přetrvává,přitom v druhém notebooku s Win 7 pracuje jak má,dostanu se tam do paměti tel. i na SD kartu. Co radíte ?Jsem již zoufalý.....

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#2 Příspěvek od DrShame »

Jestli to má wifi a máš doma wifi router, tak spíš doporučuju nainstalovat z Google Play aplikaci AirDroid a se svým androidem se spojit bezdrátově přes internetový prohlížeč. Jdou tam pak otevřít všechny složky, karty, tel. seznam a hromada dalších věcí, který sem ani nezkoušel.

Já tak běžně kopíruju muziku do svýho telefonu.

krpakr
Příspěvky: 35
Registrován: 30 dub 2013, 13:06

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#3 Příspěvek od krpakr »

To jsem si nainstaloval a když jsem chtěl poslat do tlf z 10gb muziky ohlásilo mi to limit 100mb na měsíc,tak nevím tedy,

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#4 Příspěvek od DrShame »

A ta hláška se 100mb se objevila kde ? V tom prohlížeči ? Já můžu přenášet neomezeně, vzhledem k tomu, že je to vlastně domácí síť a nejde to přes ISP.

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#5 Příspěvek od DrShame »

Tak jsem trochu zapátral a těch 100mb limit je pro uživatele co nemají placený Premium účet, a kteří se mezi svými zařízeními připojují z rozdílných sítí (třeba z internetu).

Problém bude asi v tom, že tvůj mobil a tvoje PC nemá ip adresu ze stejné skupiny, a nebo nejsou připojeny do jednoho stejného routeru - tzn. je z toho jakoby dálkové připojení, které u neplatících zákazníků podléhá těm limitům.

Mě to totiž doma funguje normálně. Mám tu vedle sebe wifi router, ze kterého je napojeno PC a na ten samý wifi router se připojuju androidem a jakýkoliv limity jsem nikdy nezaznamenal. A taky jsem "neplatič".

krpakr
Příspěvky: 35
Registrován: 30 dub 2013, 13:06

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#6 Příspěvek od krpakr »

DrShame píše:A ta hláška se 100mb se objevila kde ? V tom prohlížeči ? Já můžu přenášet neomezeně, vzhledem k tomu, že je to vlastně domácí síť a nejde to přes ISP.
V prohlížeči v PC

DrShame
Příspěvky: 145
Registrován: 12 dub 2014, 11:44

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#7 Příspěvek od DrShame »

Mrkni na moji odpověď nad tvojí reakcí. I když byla poslána dříve, tak byla schválena adminem až po tom co si napsal tu svoji.

krpakr
Příspěvky: 35
Registrován: 30 dub 2013, 13:06

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#8 Příspěvek od krpakr »

DrShame píše:Mrkni na moji odpověď nad tvojí reakcí. I když byla poslána dříve, tak byla schválena adminem až po tom co si napsal tu svoji.
A-Ha! Takže problém může být v tom že mám doma dva wi-fi routery a možná každé zařízení bylo napojené na jiný,protože mám pokrytý celý byt a zahradu.Supr nainstaluji znova dám vědět jestli to jde.Díky moc,windows se mi teda po tom co jsem poznal MInt instalovat vůbec nechce -taková sračka od Gatese. :-)
Přinejhorším bych v routeru ručně přidělil IP a vypl HDCP a bude klid.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#9 Příspěvek od juhele2014 »

Dva routery? :? Já osobně vytěsňuji wifinu co nejdál z bytu, sem připojen klasicky kabelem. O elektrosmogu si můžete myslet cokoliv, něco málo se dovíte zde http://1url.cz/Vs8G , nebo třeba zde http://1url.cz/Os8l Není to moc hezký čtení ...

ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: nepřihlašuje se telefon s Androidem , ve windows ano jak

#10 Příspěvek od ulo »

V tvém druhém tématu jsem se snažil přispět nápadem instalace apky "USB mode switch" do tel.: http://forum.linux-mint-czech.cz/viewto ... 6060#p6060
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

Zamčeno