Stránka 1 z 1

Cairo-dock

Napsal: 23 pro 2014, 21:53
od vencak
Nainstaloval jsem Cairo-dock na Mint 17 a nastal tento problém. Při přihlašování ve výběru zvolím Cairo-dock, přihlásím se a nastane černá tma s funčím myšákem jinak nic. Z tohoto stavu se dostanu jen vypnutím počítadla. Prosím o radu.
Dík Venca.

Notík Lenovo G580

Re: Cairo-dock

Napsal: 24 pro 2014, 06:51
od admin
Při přihlášení zvolíš Cairo-dock? To je asi špatně. Zvol normální sezení a Cairo-dock spusť potom normálně jako program. V něm si pak v nastavení zatrhni spuštění při přihlášení.

Re: Cairo-dock

Napsal: 24 pro 2014, 08:56
od vencak
Jenže v v Mint 15 a v Ubutu to fungovalo, takže někde je něco špatně, nebo něco chybí - nevim. Je nepohodlný spusti sezení a potom Cairo. Jdu trávit ježíška laborováním.

Venca

Re: Cairo-dock

Napsal: 24 pro 2014, 09:43
od admin
Nevidím na tom nic nepohodlného, Cairo se spustí současně se sezením..... Mimochodem, jakou máš GK a jaký používáš ovladač?

Re: Cairo-dock

Napsal: 24 pro 2014, 20:09
od vencak
Grafika je integrovaná Intel Corporation 3rd Core processor Graphics Controller a ovladač i915. Já sice napsal nephodlný, ale bylo to myšleno jinak. Já chci minimalizovat spotřebu sys. zdrojů. V případě Mint 15 a Ubuntu byl znát i nárůst rychlosti. Přeci jen G580 není žádný "ďělo". A navíc mě to žere "proč".

Venca.