Stránka 1 z 2

Internetový prohlížeč pro Linux Mint [vyřešeno]

Napsal: 13 čer 2016, 19:08
od Miloslav
Rád bych se zeptal jaký je na Linux Mint 17.3 dobrý prohlížeč. Už tam mám Googl a Firefox, ale oba dva mají problémy se stránkama. Třeba nerozeběhnu nějaké online hry jako třeba "Legend of Honor" a jiné. Třeba je tam neco na doinstalování? Lze to nějak rozeběhnout??? Ještě stránku VDFREE ta se načte jen z půlky. Taky nerozeběhnu pudstránku. Díky za odpověď. :D

Re: Prohlížeče

Napsal: 13 čer 2016, 20:05
od juhele2014
:arrow: Asi ti chybí fleš, takže se mrkni sem http://www.slimjet.com/en/dlpage.php a nainstaluj prohlížeč SLIMJET. Ten už má fleš v sobě. A máš to bez komplikace. Projekt Sdružení VDFFREE neznám ... Apropo - co je to pudstránka :?: To je na pudy, ty nízký ... :?: :lol: :mrgreen:

Re: Prohlížeče

Napsal: 14 čer 2016, 18:46
od Miloslav
Bohužel bílá stránka a nic. Flash mám taky stáhnutý. Nic. :roll:

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 15 čer 2016, 19:35
od Miloslav
Firefox z nainstalovaným Flashem se trochu seká. Proto sem nainstaloval Vivaldi a ten samý problem: nemá Flash. Hledám prohlížeč, který by byl v čestině a obsahoval Flash. Zatím sem nenašel.

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 15 čer 2016, 19:50
od skrob

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 16 čer 2016, 19:09
od Miloslav
Bohužel mám 32bit. :oops:

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 17 čer 2016, 19:40
od juhele2014
:arrow: Nestálo by za to vyzkoušet 64 bit. systém? ;)

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 17 čer 2016, 19:49
od Miloslav
Asi jo

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 17 čer 2016, 20:35
od juhele2014
:arrow: Běž na to od lesa - žádný DVD ani fleška, pusť si na vyzkoušení toho Mintu systém dle tohoto http://www.linux-mint-czech.cz/jak-nain ... eho-disku/ článku. Stáhni si např. linuxmint-17.3-mate-64bit.iso, to je stažený raz dva. Pak si to nabutuješ a můžeš si ten libovolnej prohlížeč vyzkoušet. Můžeš si tu instalovat co potřebuješ, ale jak systém ukončíš, tak ten nově instalovaný soft zmizne. OK?

Re: Internetový prohlížeč pro Linux Mint

Napsal: 17 čer 2016, 20:55
od skrob
Jenom doplním k té "64bit" , na 2x512 MB bych to vědomě necpal. ale dal jsem do staršího NTB nainstalovaný disk, který byl teda 7200 RPM a jelo to neskutečně svižně - LM 17.3. Cinnamon