linux a policia

Diskuze o tématech i mimo svět Linuxu, o dění okolo světa PC a vůbec o moderních technologiích
Zpráva
Autor
redhawk
Guru Mintu

Re: linux a policia

#11 Příspěvek od redhawk » 13 čer 2019, 18:30

takyradejianonymne píše:
13 čer 2019, 18:13
Ale tohle mě nedávno a viděno náhodou docela dostalo protože o tom to je co mám na mysli, pochopitelně symbolicky i když:
https://www.youtube.com/watch?v=twNlROUn_rY
tovideo je zaujimave
Pravděpodobně kecám.

alojz

#12 Příspěvek od alojz » 13 čer 2019, 19:41

...vediet čitat je jedna vec,pochopit prečitané,je druha vec,tá tažšia...článok je informativni o vzdelanie policajtov,expertov v linuxe...zaujimavy článok...autor članku spolupracuje,-val s policiou,zato jeho vedomosti,a osobu odsudzovat nie je na mieste...s policiou sa da rozne spolupracovat...
-asitolko...
-toto je moj osobny názor...

munu
Poradce Mintu

#13 Příspěvek od munu » 13 čer 2019, 20:56

redhawk píše:
13 čer 2019, 18:30
takyradejianonymne píše:
13 čer 2019, 18:13
Ale tohle mě nedávno a viděno náhodou docela dostalo protože o tom to je co mám na mysli, pochopitelně symbolicky i když:
https://www.youtube.com/watch?v=twNlROUn_rY
tovideo je zaujimave
Je to viac ako zaujímavé. Je to totižto realita. A dokonca aj realita polície. Kedže majú v lebkách vymyto tak im to ešte nedošlo ale raz im to garantovane dôjde. Netešil by som sa na to....Taký je zákon prírody, neexistujú známosti :lol:

redhawk
Guru Mintu

#14 Příspěvek od redhawk » 13 čer 2019, 21:11

alojz píše:
13 čer 2019, 19:41
...vediet čitat je jedna vec,pochopit prečitané,je druha vec,tá tažšia...článok je informativni o vzdelanie policajtov,expertov v linuxe...zaujimavy článok...autor članku spolupracuje,-val s policiou,zato jeho vedomosti,a osobu odsudzovat nie je na mieste...s policiou sa da rozne spolupracovat...
-asitolko...
-toto je moj osobny názor...
tak som to aj myslel.
co sa tyka spoluprace, niekedy sa musi.... dovody rozoberat nie je vhodne
Pravděpodobně kecám.

juhele2014
Guru Mintu

#15 Příspěvek od juhele2014 » 13 čer 2019, 22:09

Cha cha, video je plačtivá píčovina. Jako že na světe existuje NESPRAVEDLNOST. To je každýmu jasný. Pánové, já vás chápu, možná že některý sluníčkáři začínaj objevovat realitu, že se na ně ty nahoře zvysoka vy .... . ale tohle video mě zrovna k ničemu nemotivuje. Slabý disko. Pro adolescenty dobrý, padesátníci si rači pustěj Panteru nebo Slayer ... 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=cEfIGtTvBeQ

takyradejianonymne

#16 Příspěvek od takyradejianonymne » 13 čer 2019, 22:20

alojz: obávám se že to o čem píšeš sedí právě i na tebe samého, ale třeba jednou a nejlépe hodně brzy také i ty procitneš a jak sám píšeš tak pochopíš nejen tebou přečtené ale smysl a to co je také skryto za tím vším, doufejme že už nebudeš mít mezi tím na zádech fialová jelita od pendreku a protože ti bylo tak prý pomoženo a byl jsi tím zavčas ochráněn :lol: :roll:
já si také dřív myslel co ten Kafka a co ten Orwell psali za blbosti, asi chtěli lacině šokovat čtenáře? a vůbec je to už za chvíli otrava to číst, že, jenže ono ouha jednou se rozhlédneš a zjistíš že jsi vlastně už v tom, no ale tady nemá to smysl řešit a mým vstupem jsem jen chtěl tady dát skromně najevo ... že toto téma a i se svojí případnou účastí bych zde vůbec raději nezakládal.

Pokud odkazované video zaujalo a každý si může mít svůj výklad vlastní, myslím především tu vizuální složku tj. co tam člověk vidí a generuje mu to další asociace, tak na závěr a pro odlehčení ještě sem dám další odkaz, od stejného totiž autora,
opět jde o to co tam divák vidí, já si to potom pustil po sobě asi celkem nejméně 10 x protože to je v detailech tolik moc trefné a především i s ohledem na samotný závěr, ten je dobrý dobře rozklíčovat a vede to k vážným zamyšlením a, na to upozorňuji, ve více vrstvách a že to je tragika:
https://www.youtube.com/watch?v=wSshhzX9PfI

juhele2014
Guru Mintu

#17 Příspěvek od juhele2014 » 13 čer 2019, 22:35

Tak co tam na konci je? Flek?

Odpovědět