Nefunkcni aut. prihlaseni. Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Nefunkcni aut. prihlaseni.

#1 Příspěvek od Ventero1 »

Po nejake dobe, kdy to fungovalo bez problemu, tak mam zase s tim problem. Vzdy poctive zatrhnu fajfku na prihlasit pri kazde navsteve a pokazde se musim prihlasovat znovu. Zejmena na mobilu.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#2 Příspěvek od Ventero1 »

Tak ted uz me to odhlasuje i behem psani prispevku - musel jsem ho psat znovu :(
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#3 Příspěvek od mstanke »

Chodím sem z mobilu pravidelně kontrolovat a ničeho podobného jsem si nevšiml.

- Co máš za prohlížeč?
- Máš povolené cookies?
- Nepoužíváš anonymní režim?
- Nemění se ti po přihlášení IP adresa?
- Děje se to i někde jinde?

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#4 Příspěvek od Ventero1 »

- v Mobilu IE ve Win 8.1, v PC Firefox
- ano, vyjma tretich stran
- ne
- nemela by, neni duvod
- na jinych strankach (jinych forech) se to nedeje a zustavam prihlaseny; jen na tomto foru v PC obcas a v mobilu uz se musim prihlasovat pri kazde navsteve a ted nove uz znovu behem navstevy

Ted taky - nez jsem dopsal tento prispevek, tak me to odhlasilo samo a musel jsem se znovu prihlasit a znovu napsat.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#5 Příspěvek od mstanke »

Stále se mi to nedaří zopakovat. Zkusím ještě ten Slimjet.

Kdyžtak kdyby se někomu podařilo pořídit záznam (HAR), kde je to vidět, to by byll super. Ale sdílejte ho prosím jen přímo se mnou a bezpečným kanálem. Může obsahovat citlivé informace.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#6 Příspěvek od Ventero1 »

Behem poslednich dvou tri tydnu tu nekdo provedl nejake zmeny a ty maji takovyto dusledek. Odhlasuje me to automaticky cca po kazde minute - nejaky spatne nastaveny response ve skriptu cinecotakoveho ...

Uz to fakt leze na nervy - neda se tu uz pohybovat ...

Nevim co je to ten HAR? - rad pomohu jak to pujde a budu umet ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#7 Příspěvek od mstanke »

Bohužel jsem nikde v administraci phpBB nenašel žádný záznam přihlášení ani odhlášení uživatelů, takže nedokážu nijak zjistit, co se dělo.

HAR je formát pro uložení záznamu načítání webové stránky. Ve Firefoxu se dá uložit z nástrojů vývojáře v panelu Síť a tam vpravo nahoře. Je ale potřeba mít nástroje otevřené, aby ten požadavek, kdy dojde k přesměrování na přihlašovací stránku, zaznamenaly.

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#8 Příspěvek od mstanke »

Btw. zkusil jsem Slimjet a jako první po mě chtěl roota a bez něj nenačetl ani vlastní stránky jako nastavení nebo nový panel.

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#9 Příspěvek od mstanke »

Ještě jedna věc, zaškrtáváte při přihlášení Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě?

mstanke

Re: Nefunkcni aut. prihlaseni.

#10 Příspěvek od mstanke »

Bohužel, nedokážu asi nijak pomoci. Problém se mi zreprodukovat nijak nedaří a phpBB mi se zjištěním, proč se to děje, nijak nepomůže.

Zamčeno