Představení členů fóra

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
kamowski

Re: Představení členů fóra

#11 Příspěvek od kamowski »

prečo ste odstránili príspevok od horstfuchs ???
lebo sa niekomu nepáčil a označil ho ???? toľko stačí?
ten bol k veci, kto nerozumie irónii, nech si skladá leporelo a nemieša sa do diskusie
chalani nebláznite, toto sa tu nikdy takto nerobilo, svoje egá si leštite inde, ak máte problém, ako som písal vyššie, popíšte ho, aj menovite a skúste iný názor argumentami vyvrátiť
áno, príspevky sa označovali ako offtopic a mazali aj doteraz ale s rozvahou
aj pri riešení otázok ohľadom linuxu dôjde občas k prestrelkám pre protichodné názory ale maže sa, čo je za hranicou slušnosti a toto nebolo
a ozaj, kam sa podeli "Pravidla diskuzního fóra " ???
ak nie sú pravidlá, na základe čoho bol zmazaný ten príspevok???
ak bol offtopic, stačilo ho presunúť inam

Adem
Příspěvky: 132
Registrován: 20 dub 2016, 13:21

Re: Představení členů fóra

#12 Příspěvek od Adem »

kamowski píše: 24 říj 2019, 18:54 ... keďže opäť reagujem pod tvojím príspevkom... .....
píšte diskutujte, pomáhajte bez vyzvania
takto pracuje komunita, nie že sem prídete, napíšete tony bezduchých viet a myslíte si, že ste tiež "komunita"
nie, priložte ruku k dielu alebo mlčte
Nu, vypadá to, že jsi mne pochopil přesně opačně. Nebojím se nových adminů a za bláboly považuji spoustu slov o tom, proč by to neměli dělat, protože takové výkřiky zájem o fórum snižují.
K tomu "přiložit ruku k dílu" - až budu mít co nabídnout, nabídnou. Zatím nemám. OT už bylo dost.
LinuxMint 21.1 MATE 64b, i5-9600KF, RAM 32GB, SSD 240GB, nVidia GTX3050 8GB. - Kodi 20.1 Nexus

MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení členů fóra

#13 Příspěvek od MartyXi »

kamowski: byl offtopic a nebyl kam odeslat, pravidla zítra sepíšu, dám je do skupiny na discordu mezi správci ke schválení, a následně je přidám sem - pokud mi to ostatní odsouhlasí, uděláme topic "neofiko" pravidel, kde si případně upravíme postihy, pravidla, případně komunita určité věci odsouhlasí a určité zamítne, a my se podle toho zařídíme.
Mně nevadí názory jiných lidí, když nejsou stejné, ale vytvořil jsem tento post k nějakému účelu, kterým není špiclování, ale jen poznání členů, případně toho co mohou nabídnout, aby jsme se s nimi mohli lépe spojit a případně vědět za kým můžeme jít v případě nějakého problému aby jsme dosáhli lepší, rychlejší a efektivnější spolupráce.
Ironii jsem pochopil, logicky, ale toto téma jsem nevytvořil pro zbytečné vtípky a ironické posty, ale spíše pro výše zmíněné důvody.
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Představení členů fóra

#14 Příspěvek od juhele2014 »

Chyba, chlapče chyba, Horsta fuchse si neměl mazat, ať už se za tim nickem ukryva ten neb onen. Plusový body ti to nepřinese. Humor a satiru snad ustojíme, ostatně naší platformou je linux, takže si posměchu od ostatnich uživatelu, potažmo BFU, užijeme až dost. Ale to nevadi. Já bych to nemazal, jsou daleko horší věci, takto si rozhodně jako admin přízeń nezískáš. Horsta je mi líto. Ještě se mohl hodit. Ale vstanou novi bojovnici, bo linux mint je naš oblibeny OS a widle 10 skončí stejně na hnoji ... :D

MartyXi
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2019, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení členů fóra

#15 Příspěvek od MartyXi »

Já mu smazal jen příspěvek :lol: Ale chápu, tohle jednání se nezamlouvá více lidem, ale přišlo mi to zkrátka offtopic, aby jsme se vyhli sporům, sestavíme s ostatními správci v následujících dnech pravidla, ať nedochází ke konfliktům kvůli podobným věcem. :D Jinak budu rád když juknete na další topic Topic: Komunikační kanál
Martin Orešanský
Project Manager, Back-end developer, Co-Founder v MX Solutions
Počítačový nadšenec a grandfinalista manažerské soutěže UNISIM, ročník 2019.
Držitel certifikátu o Udemy kurzu Social Media Marketing Mastery: Growing An Engaged Audience

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Představení členů fóra

#16 Příspěvek od Ventero1 »

Nebyl duvod ho mazat. Jen dal ironii najevo, kam nikdo nechce, aby to tu zaslo ... ... aby to tu zhaslo ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Představení členů fóra

#17 Příspěvek od Ventero1 »

Nevim, jestli se da za troleni povazovat, kdyz nekdo realne pojmenuje, jak se veci maji.
Osobne si tez myslim, aby tihle samozvani spravci se svou skodlivou a kontrafunkcni pseudokoncepci bud prestali nebo sli do kelu.
Zatim akorat nejsem tak radikalni, chci dat tu sanci, jak pise Lombardo, nebot u MartyXi jsem zaznamenal jistou snahu vzit to za jiny konec - uz mam divoka leta za sebou. Na druhou stranu si to zase sam sabotoval smazanim prispevku Horsta ...
Horst: Zkus to vice dospele ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Představení členů fóra

#18 Příspěvek od Ventero1 »

Si ji zapni - ale ver mi - k dospelemu jednani ji nepotrebujes :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Představení členů fóra

#19 Příspěvek od Ventero1 »

Kdyz to napises s humorem, tak to rovnou smaznou ;)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Představení členů fóra

#20 Příspěvek od juhele2014 »

Mám v "kosoštvorci". Inu, to ti rádi věříme, ale pomni, že by tu chyběl ten ženský element a to by byla škoda ... Lombardo - nenech prchlivost cloumat svým majestátem ... https://www.youtube.com/watch?v=Xn63ilg8Fwc :D

Zamčeno