Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK Vyřešeno

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zamčeno
Zpráva
Autor
segfault
Poradce Mintu
Příspěvky: 495
Registrován: 29 dub 2013, 21:25

Pravidla fóra Linux Mint CZ&SK

#1 Příspěvek od segfault »

  • Registrace na tomto fóru je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí se zde uvedenými pravidly. Před registrací se proto s nimi seznamte - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.
  • Je zakázané jakékoli chování a příspěvky, které jsou v rozporu se zákony nebo Ústavou České republiky.
  • Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcující či odkazující na násilí nebo nenávist.
  • Je zakázáno uvádět odkazy na stránky s warezem, pornografií, nebo na stránky, které svým obsahem porušují zákony a Ústavu České republiky.
  • Na fóru je zakázána jakákoli forma reklamy a inzerce (a to ani na stránky vlastních firem, politických stran, produktů...). Do podpisu můžete umístit odkaz na vlastní osobní stránky, pokud neporušují žádné ze zde uvedených pravidel.
  • Je zakázáno používat avatary s reklamním nebo sexuálním obsahem, avatary podněcující či odkazující na násilí nebo nenávist, nebo s jiným obsahem, který je v rozporu s jakýmkoliv ze zde uvedených pravidel.
  • Ve všech tématech kromě těch explicitně k tomu určených (Ostatní distribuce, Tipy a triky pro Linux, Otevřená diskuze) je zakázáno psát příspěvky a uvádět odkazy nesouvisející s operačním systémem Linux Mint.
Příspěvek, téma nebo jiný obsah porušující jakékoli ze zde uvedených pravidel může být bez varování upraven, přesunut, uzavřen nebo zcela smazán. Uživatel může být za porušení těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou nebo jeho účet zcela smazán. O těchto úpravách nebo mazání obsahu rozhodují výhradně administrátoři a moderátoři fóra.

Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nezodpovídá za případné škody vzniklé užíváním tohoto fóra nebo následováním rad a návodů, které na něm sdílí ostatní uživatelé.

Změna těchto pravidel vyhrazena.
Fedora 32 MATE 64bit; kernel 5.8.11
CPU: Ryzen 9 3600X (12 core); RAM: 32 GiB

Zamčeno