Úplně prázdná Nabídka a torzo ikon na panelu

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Úplně prázdná Nabídka a torzo ikon na panelu

#11 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: vilemx
Typuju, že máš systém nějak nakoplej. Dvě věci mě trošku zaráží - Info: Processes: 253 To mě připadá docela hodně, jakobys měl aktivních několik desítek záložek např. v chromu. I ta teplota 56st, no, vem to čert, ale holt cinnamon je dost náročný distro na výkon. Apropo - proč si nešel do LM 19.2, nebo LM 19.3? Stroj na to máš vcelku dobrej, 16GB RAM, CPU i7, to je výkon na rozdávání ... ;)

vilemx
Příspěvky: 7
Registrován: 29 úno 2020, 00:23

Re: Úplně prázdná Nabídka a torzo ikon na panelu

#12 Příspěvek od vilemx »

juhele2014 píše: 01 bře 2020, 19:45 :arrow: vilemx
Typuju, že máš systém nějak nakoplej. Dvě věci mě trošku zaráží - Info: Processes: 253 To mě připadá docela hodně, jakobys měl aktivních několik desítek záložek např. v chromu. I ta teplota 56st, no, vem to čert, ale holt cinnamon je dost náročný distro na výkon. Apropo - proč si nešel do LM 19.2, nebo LM 19.3? Stroj na to máš vcelku dobrej, 16GB RAM, CPU i7, to je výkon na rozdávání ... ;)
Neděláš ty náhodou do věštění, Docela ti to jde :P
V prohlížeči jsem měl docela dost oken, navíc ten ext. monitor používám místo TV. Před chvílí jsem nainstaloval LM 19.3, čímž jsem problém "vyřešil". Ale čím to bylo, tak to už nezjistím.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Úplně prázdná Nabídka a torzo ikon na panelu

#13 Příspěvek od juhele2014 »

Docela ti to jde :P Tos napsal správně, mě jde dobře celá řada věcí, si myslim ... Ale nejpodstatnější je to, že mě funguje ten nejdůležitější orgán, kterej chlap potřebuje, že jo ... Ano, je to mozek ... :lol: Tak snad ti bude LM už fungovat lépe, to se uvidí časem.

Zamčeno