Parole mp4 bez obrazu

Prohlížení, úprava a tvorba multimediálních souborů (hudba, video, obrázky, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Parole mp4 bez obrazu

#1 Příspěvek od Ventero1 »

Takže pokusy rozběhnout v Parole na Xubu 18.04 selhaly:
- gstreamer všechny v systému v nejnovější verzi - jestli nějaký konkrétní chybí nedokáži říct.
- restricted-extras instalovány

SMPlayer přehrává celkem v poho.

Nějaké další nápady?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Parole mp4 bez obrazu

#2 Příspěvek od Ventero1 »

Tyto balíky mám celou dobu aktuální. Problém je jinde - asi v Parole 1.0.1 nebo v systému - z mnoha pokusů to spustit, tak když jsem to jednou spustil nejprve Parole a z něho soubor, tak po chvíli obraz naskočil sice zdeformovaný, ale dal se ručně přepnout na správné proporce. Každý další pokus spustit video buď přímo poklikem nebo via Parole už zase hrálo bez obrazu. Jinak při každém spuštění začne přehrávat a pak se po 2 vteřinách sekne a to komplet celé grafické rozhraní OS a pak po dalších nejméně 5 vteřinách pokračuje - mimo jednoho případu hned po restartu vždy jen bez obrazu ..
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Parole mp4 bez obrazu

#3 Příspěvek od alojz »

...uz son pisal,VLC ma svoje kodeky,za skusku to stoji...najnovsi sa da instalovat z PPA,aj to son pisal...ale mozes bez PPA aj predoslu verziu skusit... :evil: :evil: :evil:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Parole mp4 bez obrazu

#4 Příspěvek od Ventero1 »

Nechci VLC - chci zjistit, proč to blbne :)
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Parole mp4 bez obrazu

#5 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: Ventero1

Já ti povim, proč ti to nefunguje. Máš to rozbitý. :D Mě to funguje, teda jako přehrávač. Sice sem tomu musel vnutit X window system (X11/XShm/Xv), pak to není deformovaný. LM 19.2 xfce, 64bit, CPU Intel G4400. Klidně sem dám printskrýn z toho videa, ale nevim teda, jestli by se to hodilo, to video je z takovejch divnejch stránek, kde jsou dost monotematický filmy ... 8-)

menom
Příspěvky: 2750
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Parole mp4 bez obrazu

#6 Příspěvek od menom »

juhele2014 píše: 02 lis 2020, 15:07 Já ti povim, proč ti to nefunguje. Máš to rozbitý. :D

.

Sršíš humorom, vetsinou jako vzdy ...

:lol: :lol: :lol:

.
.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Parole mp4 bez obrazu

#7 Příspěvek od Ventero1 »

Tak dík chlapi - doteďka jsem si myslel, že tam jenom něco nefunguje. No, díky vám už vím, že je to dopr~ele rozbitý :D

Já tam nic takového v nastaveních nemohu najít (xv) - verze 1.0.1
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Parole mp4 bez obrazu

#8 Příspěvek od juhele2014 »

Nástroje - Nastavení - Obrazovka
par1.jpg

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Parole mp4 bez obrazu

#9 Příspěvek od Ventero1 »

Tak už to funguje - jen nevím, proč mi ta nabídka předtím nešla rozbalit ..
Díky.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno