Adobe Acrobat

Spouštění softwaru pro Windows přes nástroj Wine
Zamčeno
Zpráva
Autor
Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Adobe Acrobat

#1 Příspěvek od Livan »

No to je pekné, že si sa pochválil, že si jediný v ČSSR komu to funguje. Aby to pre ostatných malo aj nejakú vypovedaciu hodnotu, by bolo fajn popísať, ako si sa k tomu dopracoval.

Uživatelský avatar
akojak
Příspěvky: 613
Registrován: 01 dub 2020, 22:22

Re: Adobe Acrobat

#2 Příspěvek od akojak »

Na čo je dobrý Adobe Acrobat? Nikdy som ho ešte nepoužil.

Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Adobe Acrobat

#3 Příspěvek od Livan »

zeleno píše: 29 bře 2021, 17:39 Pre mňa má výpovednú hodnotu každá informácia, že nejaký program funguje vo wine. Ak by niekto potreboval tento program v linuxe, tak by sa asi ozval a požiadal o radu. Nie som zástancom návodov na počkanie. Si uznávaný linuxák, tak si to vyskúšaj a napíš, ako to šlo.
Je mi proti srsti inštalovať windovsácky program do linuxu cez wine, preto to ani nebudem skúšať. Zastávam názor, že wine ani nemalo vzniknúť. Potom to zvádza k takýmto mačkopsom. Ale cez to všetko, nehľadiac na môj názor, pokiaľ si už načal tuto tému s inštaláciou a napísal o tom dokonca článok, prečo si teda doň rovno nedoplnil aj postup? Takto je to iba také tláchanie bez nejakej pridanej hodnoty a nemá to podľa mňa zmysel. Ak si chcel dať vedieť, že sa to dá spojazdniť, stačila jednoriadková správička.

Kód: Vybrat vše

P. S. Dajú sa tu vôbec písať správičky?

Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Adobe Acrobat

#4 Příspěvek od Livan »

zeleno píše: 30 bře 2021, 10:04
Livan píše: 30 bře 2021, 07:13 Je mi proti srsti inštalovať windovsácky program do linuxu cez wine, preto to ani nebudem skúšať. Zastávam názor, že wine ani nemalo vzniknúť...
Môj názor je, že wine je super vec a mnohokrát zachráni nedostatočný výber programov v linuxe, alebo ich kvalitu. Ak sa ti wine nepáči, stačí do tejto rubriky nechodiť. :)
Ja na to idem inak. Ak chcem použiť windowsácky program, použijem ho natívne z windows. Nemám problém používať obidva OS, nie som ortodoxný zastánca Linuxu.

Zamčeno