Návrhy na zlepšení webu a fóra

Diskuze o našem webu, tomto fóru a možnostech jejich vylepšení
Zpráva
Autor
Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#11 Příspěvek od Livan »

menom píše: 27 srp 2021, 22:51 Aj ked Web https://www.linux-mint-czech.cz/ je primarne urceny na propagaciu Linux Mint, tak ma osobne zaujima
ci by bolo mozne pridat na webe LM aj dalsiu sekciu, kde by sa mohlo pisat aj o dalsich linuxovych operacnych systemoch.
Nazov by mohol byt priblizne: JINE LINUXOVE OPERACNI SYSTEMY.

Nechcem nikomu robit zbytocne nervy, ale mam niekolko napadov o com by som mohol pisat, ale neni to o LM.

Mozno to vyvola kontroverzie, ale bolo by dobre poznat nazor uzivatelov LM na tuto otazku.
Mozno urobit anketu, aj ked vysledok anonymnej ankety nemozno brat uplne vazne.
Ale ona tam už vo fóre taká sekcia je, volá sa "Ostatní distribuce". Ak to je myslené na písanie článkov, čo tak skúsiť napr. Linuxos.sk? Tento web nie je zameraný na žiadnu distribúciu. Je tam možné písať o akejkoľvek distribúcii.

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#12 Příspěvek od menom »

.

Na linuxos som sa toho vela priucil, ale kedze aj pouzivam LM tak sa mi zda, ze je potrebne
aby som prispel hlavne tu pre tuto distribuciu.

A pytal som sa preto aby som zistil ci s obcasnym clankom o inom linuxe nebude problem.

.
.

Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#13 Příspěvek od Livan »

Mne osobne je to jedno, avšak nie je čudné písať články na webe venovanom LM o inom distre linuxu? Pokiaľ sa jedná o články o všeobecných témach alebo programoch, tak prečo nie. Pre články o iných distribúciách by som však zvolil weby všeobecne zamerané na linux.

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1384
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#14 Příspěvek od alojz »

avšak nie je čudné písať články na webe venovanom LM o inom distre linuxu?
...nie...pouzivatel LM nemoze dozvediet o inych distrach,bez guglovania na vebe???...rozsirit obzor... :shock: :shock: :shock: ...prelozim-ALL IN ONE... :roll: :roll: :roll:
...astaknijakvkrátkosti... :idea: :idea: :idea:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#15 Příspěvek od Ventero1 »

Opět mě to samovolně odhlašuje a musím se neustále znovu přihlašovat.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#16 Příspěvek od menom »

Ventero1 píše: 07 zář 2021, 18:18 Opět mě to samovolně odhlašuje a musím se neustále znovu přihlašovat.
.

Robi to aj na dakej inej webovej stranke _?

Ci to nemoze byt ten znamy problem s tvojou wifi ......

.
.

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#17 Příspěvek od Ventero1 »

Nene - tohle mi to dělá i v mobilu.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#18 Příspěvek od labeent »

Také bych měl návrh na zlepšení (možná).
Poté, co převzal správu webu Open Alt, tak se upravil i vzhled stránek, k funkci nemám připomínky, vše běží.
Ale rád bych upozornil na jednu věc:

Máme na webu menu z "Fóra"
Ovšem je uděláno jako "Nově otevřená témata na fóru". Což je fajn, ale má to tu velkou nevýhodu, kdy se vůbec neukáží nově napsané příspěvky do starších témat. Pokud někdo nehlídá přímo fórum, tak si ani nevšimne, že někdo někam psal.
Dovoluji si navrhnout ještě jedno malé menu, kde bude vidět poslední příspěvek ve fóru (3). Nikoliv poslední nově otevřené téma. Umístil bych to klidně hned pod stávající ...
Obrázek

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#19 Příspěvek od labeent »

Co se týče tohoto problému, tak to vidím tak napůl.
Pokud se komunita rozhodne, tak je určitě fajn se dozvědět něco z dalších distribucí. Jak bylo již napsáno, také jsem takové články psal. Ale pokud to nebude o Mintu, zasloužilo by si to samostatný chlíveček v menu. něco jiného je psát o programech, které jdou instalovat do více distribucí včetně Mintu, něco jiného je krátká zprávička s odkazem a úplně něco jiného je kompletní článek o jiné distribuci...
Obrázek

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 756
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: Návrhy na zlepšení webu a fóra

#20 Příspěvek od labeent »

Teď jsem zjistil, že to odhlašování mi dělá také. Ale zlobí to jen, když chci někoho citovat. Když dám jen čistou odpověď, tak se mi odpovědět podaří. Viděl bych to na nějaký problém nastavení fóra ...
Obrázek

Zamčeno