vivaldi ppa

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
kamowski

vivaldi ppa

#1 Příspěvek od kamowski »

dnes, 01.09.2021 mi pri aktualizácii vyhodilo chybu s ppa vivaldi
skúsil som niekoľko úkonov ..
najjednoduchšie riešenie:
1) Správca aktualizácii - Upraviť - Zdroje softvéru - Ďalšie repozitáre
tu si označte vivaldi a dajte odstrániť
2) Správca aktualizácii - Upraviť - Zdroje softvéru - Autentifikačné kľúče
tu odstránte kľúč/e pre vivaldi
3) z domovskej stránky si stiahnite inštalačný balíček, spustite hoci aj poklepaním a nainštalujte,
sám si pridá repozitár (ppa) aj správne kľúče
4) overte napr cez terminál príkazom apt update alebo cez správcu aktualizácií "Obnoviť"
hotovo

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: vivaldi ppa

#2 Příspěvek od juhele2014 »

:arrow: kamowski
Nyní zkouším LM 20.2 xfce, Vivaldi jsem si tedy doinstaloval. Sice se mě jeví Chromium jako nejlepší prohlížeč (na všechny možný weby a způsoby), ale vím, že Vivaldi dává přednost hafo uživatelů. Čím je prohlížeč tak zajímavej, co je jeho předností ? Bylo by to praktické info i pro ostatní uživatele ... ;)

kamowski

Re: vivaldi ppa

#3 Příspěvek od kamowski »

pravdupovediac, mám ho nainštalovaný len ako druhý popri ff
kedysi som bol veľký fanúšik opery a integrovaného poštového klienta ale "stará dobrá opera" skončila
vivaldi sa snaží tú operu nahradiť a po rokoch má už aj toho eklienta ale ja som si už zvykol na ff, ktorý je dnes asi jediný vážny nechrómový prehliadač
vivaldi teda používam len výnimočne a tak nie som ten, ktorý by ho mohol hodnotiť

menom
Příspěvky: 2757
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: vivaldi ppa

#4 Příspěvek od menom »

.

To znie dost skromne.
Uz v minulosti si dokazal napisat pomerne zaujimavym stylom mnoho informacii,
ktore obohatili uzivatelov nielen LM.

Keby si este dokazal najst chut a venovat tomu cas, tak z toho je mozne napisat aj poucny clanok na webe LM .......

.
.

kocour
Příspěvky: 25
Registrován: 08 čer 2015, 11:29
Kontaktovat uživatele:

Re: vivaldi ppa

#5 Příspěvek od kocour »

Vivaldi používám už roky jako primární prohlížeč, a to jak na noteboocích, tak poslední dobou i v telefonu s Androidem. Neměl jsem nikdy problém se zobrazováním stránek. Jeho hlavní předností je pro mne jeho upravitelnost - prakticky si vytváříte vlastní prohlížeč. Momentálně hodně využívám synchronizaci na několika zařízeních - bookmarks a zejména poznámky, které otvírám jak na widlích v práci, tak na Mintu doma. Navíc totéž v mobilu. Jediné co mi vadí, je dost pomalá synchronizace poznáme mezi Androidím a PC prohlížečem.
Snímek obrazovky pořízený 2021-09-02 19-17-05.png
...No one is illegal...

Zamčeno