Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#11 Příspěvek od Ventero1 »

Co že si to nainstaloval?

Jinak nejlevnější Bose je docela nátěr:
https://www.zbozi.cz/vyrobek/bose-companion-2-iii/
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

jbay
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2020, 11:35

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#12 Příspěvek od jbay »

Od BOSS mám maximálně nahrávač 800 a to nevyužitý..tak dobré věci zase nemám. Tohle jsou normální Genius 2+1 . Já to nemám na zvuk ,ale na to dopolněk . Na zvuk mám jine bedny, začinají od repráku (v palcích 10 pak 12 , 15, a 18 subbas) .No zatim také nevyužité,a diky covidu o to víc,ale třeba se to někdy s ostatními věci na zvuk jako mixem a koncáky uplatní :-)

jbay
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2020, 11:35

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#13 Příspěvek od jbay »

Pulse Effect je ten program na upravy zvuku .

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#14 Příspěvek od Ventero1 »

BOSS jsou zase jiný hračky - hlavně elektronika ke kytarám. Repráky jsou BOSE.

Jo - takže apt install pulse-effect ?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#15 Příspěvek od juhele2014 »

Jinak nejlevnější Bose je docela nátěr: Zrovna tyhle bedny má kolega v práci, neuvěřitelný zvuk ... Ale už je má několik let, a tuším říkal že stály kolem 2600.- nebo 2800.-, tak nějak, takže nyní jsme holt jaksi jinde. Jo, pěknýma bednama to obvykle začíná + slušný zesík, ale když člověk nemá poslechovou místnost, což je můj případ, tak to tím taky končí. :) Všude okolo jsou lidi, a nejsou hluchý, takže bedny fuč, gramec fuč, zesík fuč ... Nyní to řeším sluchátkama, a moje nervní přítulkyně má alespoň klid :roll: A já taky ... :shock:
---------------------------
:arrow: Ventero1 + ostatní

Vánoce se blížej, chtělo by to do Kulturního vokýnka frknout veselej plejlist s vhodnou vánoční hudební tematikou. Doporučené kapely jsou řekněme Fear factory, Sepultura, Slayer, Cannibal Corpse a podobný sympatický tělesa ... ;)

menom
Příspěvky: 2759
Registrován: 12 pro 2012, 15:10

Re: Zvukove razy Zvukova karta LM 20.

#16 Příspěvek od menom »

.

vhodnou vánoční hudební tematikou :arrow:

Temny metal asi moc ludi neprekuse to je dost narocny druh hudby

Dam tip na taku disko metal odrhovacku .........

.
.

Zamčeno