Co se slabým NTB

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
kamowski

Re: Co se slabým NTB

#11 Příspěvek od kamowski »

na také staré a ešte staršie "plečky", ak z nich nechcem len peknú dosku na krájanie, dávam, ako už bolo spomenuté vyššie, fakt, že odlahčený os od bunsenlabs
asi mesiac dozadu som dával na jeden stolný pc (čo ide ešte na drevené uhlie :lol: ) najnovšie lithium 32bit, je to postavené na debiane s openboxom,
kedysi som dával crunchbang, toto je vlastne jeho pokračovaním, oživením
v dielni mi to hraje muziku, prehráva videá s návodmi, inšpiráciami, ...
ak potrebujem, aj si niečo vyhľadám na internete ale priznám bez mučenia, youtube som neskúšal

Uživatelský avatar
alojz
Příspěvky: 1382
Registrován: 14 pro 2016, 21:04

Re: Co se slabým NTB

#12 Příspěvek od alojz »

...kamowski-také stare šroty uz davno treba reciklovat,a nie s nimi zabavat...vyznam to nema,ziadny...lepsie to nebude...asitaknijak... :lol: :lol: :lol:
AMD Ryzen 5
RADEON RX 6400 dual

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Co se slabým NTB

#13 Příspěvek od Ventero1 »

A nemam tam picnout radeji 32bit?
A nebo jak byl ten free system, ktery z toho udela neco jako NAS? Nebylo by to nejlepsi nakonec?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Co se slabým NTB

#14 Příspěvek od Ventero1 »

OpenMediaVault - to jsem mel na mysli - o tom si myslim psal na blogu, tak mi to zustalo mlhave v hlave.
Doufam, ze mi tady chlapi pichnete s konfiguraci a jak se k tomu odkudkoliv pripojit a sosat z toho. Je to ostuda, ale timhle jsem za cele roky nepoliben ..
Dekuji.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Co se slabým NTB

#15 Příspěvek od Ventero1 »

redhawk píše: 08 úno 2022, 16:15 Ale nahodil som dotycnej namiesto 2x1GB sodim DDR2 2x2GB (4GB celkovo) k tomu MX linux 18.3 64bit a upgrade na 21 (kvoli driverom i915) a Kali Undercover mode
Nechápu - co se získá novější verzí i915 u tak staré grafiky?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Co se slabým NTB

#16 Příspěvek od Ventero1 »

Takže ten upgrade na MX 21 je kvůli tomu, že tam ten i915 nezamkne to rozlišení?

A taky kvůli tomu, že ten Undercover Mode nejde na starší verzi?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Zamčeno