Peppermint OS 2022

Problémy s ostatními distribucemi Linuxu než je Linux Mint
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2763
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: Peppermint OS 2022

#21 Příspěvek od Ventero1 »

Pomeranč a zázvor od Zlaťáka je absolutně bezkonkurenční - mě vyhovuje, že je teď méně sladký, ale mám pocit, že je tam i méně toho zázvoru.

K té recenzi Argus - pohybují se v podobném duchu. Co se týče srovnání s Ambrosius, tak vzhledem k totožným majitelům Lidl a Kaufland se jedná o totéž pivo velmi velmi pravděpodobně. Minimálně ze stejných pivovarů.

Starobrno si také občas koupím - také má něco do sebe a sladovost mě poslední roky baví víc, než hořkost a výrazná chmelovost a mám v něm i chuť sentimentu - vzpomínky na jednu velkou lásku.
Musím říct, že třeba u některých chorvatských piv mě zase bavila ta kyselost - ne taková ta hnilobná, jako má třeba Herold nebo nádechově i Braník, ale u nich byla taková až skoro ovocně svěží. Dokonce jsem tam pil asi nejlepší nealko pivo pro horké léto (umění bylo to tam v tom letovisku sehnat - tam to zrovna nefrčí) - žel Bohu si už nevzpomínám na výrobce.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

math29
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2013, 01:31

Re: Peppermint OS 2022

#22 Příspěvek od math29 »

redhawk píše: 08 úno 2022, 19:52 tym ze davam cca 3-5x tyzdenne bike tan jedine nealko. v AT by som za to mohol dostat 3 roky.
Jj ok, veď tiež občas dám (napr v lete na záhrade) keď ešte pôdem za volant. Staroprameň nealko radšej a keď nemajú tak klasický Birrel. Radler nie.

Zamčeno