smazana složka

Problémy s otevíráním, kopírováním a dalšími operacemi s obecnými soubory, včetně zálohování
Zamčeno
Zpráva
Autor
Rebel
Příspěvky: 34
Registrován: 08 črc 2014, 12:37

smazana složka

#1 Příspěvek od Rebel »

omylem jsem smazal spatnou slozku z daty prace za 8 hodin :-/ a potrebuji to obnovit nezna nekdo nejaky SW nejlip pod WIN pc z Linuxem sem vyradil z provozu potrebuji to zachranit

FS je EXT4

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2755
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: smazana složka

#2 Příspěvek od Ventero1 »

Nevim nevim, jestli nejaky sw pod win bude obnovovat ext4 FS. Pod linuxem urcite funguje Tesdisk/Photorec - jen si to poradne nastuduj - je to slozitejsi a tusim neumi najit konkretni slozku - obnovi smazane soubory a musi se pak probirat a protridit - ufuf ..,
Jinak jsem pokladal podobny dotaz na cz Ubu foru, kde byl tip i na nejaky GUI nastroj pod Lin:
https://forum.ubuntu.cz/index.php/topic ... #msg568178
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Rebel
Příspěvky: 34
Registrován: 08 črc 2014, 12:37

Re: smazana složka

#3 Příspěvek od Rebel »

jo halda programu a všecko placené a když už to najde smazle soubory tak pod xyxzxyzzx názvy kdo se vtom má přehrabávat ještě bez přípon
jeden doporučeny SW jsem nechal pracovat po 6 hodinách skenu víc co sem už psal
smazaných 17 souboru jsem bez rozmyšleni raci začal psát od znova a dobře to dopadlo za 7 hodín hotov :D
ne-ly pokoušet něco obnovit raději každý drobný soubor zkopčím teď na flashdisk pro zálohu :oops:
a raději se prvně nabaštim než půjdu zase pracovat od 5 ráno a pak snídaně po snídaní už jen vše připravit k předání.. koši :lol: :mrgreen:

Zamčeno