screenlets nefungují tak jak mají

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zamčeno
Zpráva
Autor
qtc
Příspěvky: 15
Registrován: 22 dub 2014, 13:53

screenlets nefungují tak jak mají

#1 Příspěvek od qtc »

Dobrý den,
Mám nainstalovanou aplikaci Screenlets. Když na pracovní ploše zobrazím screenlet Clock, tak jsou ty hodiny rozmazané a po zvětšení jsou rozmazané ještě víc, jako kdyby to neumělo pracovat s vektorovou grafikou a převedlo si to ten ciferník do grafiky rastrové. Přitom v Ubuntu se to chová jak má.
Nevěděl by někdo, co s tím ?

admin

Re: screenlets nefungují tak jak mají

#2 Příspěvek od admin »

Ahoj,
křišťálovou kouli jsem někde ztratil..... můžeš se přiznat, jaký že to máš Mint a jaké pracovní prostředí? Rovněž by bylo dobré nám sdělit, jakou máš GK a jaké k ní používáš ovladače. Bez těchto informací Ti asi odpoví málokdo. Pokud nevím, tak si stačí, než položím otázku, přečíst topic Jak se ptát na fóru.....

qtc
Příspěvky: 15
Registrován: 22 dub 2014, 13:53

Re: screenlets nefungují tak jak mají

#3 Příspěvek od qtc »

Ahoj,
omlouvám se, ale v tom "zápalu boje" jsem na to nejdůležitější zapomněl.
Mám poslední vydání, tedy LM 16 Petra Cinnamon. GK je Nvidia GeForce 8400 MG. Potom jsem to ještě zkoušel na jiném laptopu, který má ATI Mobility Radeon, i na něm to funguje stejně špatně. Na obou to v Ubuntu funguje, takže zřejmě to bude chtít jen něco přiinstalovat. Ovladače používám ty, co se nainstalovaly samy během instalace systému a potom jsem je vyměnil za nesvobodné - doporučené, které mi byly nabídnuty v nastaveních systému. V obou případech se screenlety chovají stejně "nevektorově".

admin

Re: screenlets nefungují tak jak mají

#4 Příspěvek od admin »

Tak dej zpět svobodné ovladače, proprietární Ti evidentně nejedou správně.

Zamčeno