smazani cele sekce na tomto foru

Témata mimo Linux, o dění okolo světa PC a o moderních technologiích

Moderátor: Ventero1

Pravidla fóra
Tato sekce obsahuje témata, která se nemusí týkat distribuce Linux Mint. I zde ale dodržujte pravidla fóra.
Zamčeno
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#41 Příspěvek od juhele2014 »

Aha, dík za info, když o tom tak přemejšlím, tak výrobek z Ruska jsem neviděl, ani nepamatuju. Alkohol, jedině, vývozní vodka, to na krámech asi bude, ale pak šlus. Jako v tom vtipu : telegram z Ruska - ropa. stop. plyn. stop. :roll: Takže známej už byl nakoupit alespoň el.dvouvařič, má plynový kotel a sporák. To se dá čekat, že to asi zavřou. No TVL, to je situace ... :roll:

Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#42 Příspěvek od Livan »

redhawk píše: 28 úno 2022, 07:32 problem je ze keby sa pisalo len o LM, tak sa to tu moze rovno zavriet.
Ak už je web v takejto situácii, tak to neveští nič dobrého. Nemyslím si, že diskuzia o vojne a covidu to zachráni. Treba nájsť iné riešenie, bez OT diskuzií.

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#43 Příspěvek od juhele2014 »

Treba nájsť iné riešenie, bez OT diskuzií.

To je výborný nápad, už jsem podnikl drobné krůčky. Totiž - poslouchám, když mám čas, Radio hey (101,6 nebo 89,3 MHz). Večer hrajou na přání. V sobotu večer jsem jim napsal na web a takhle to dopadlo: :)
https://uloz.to/tamhle/ssjIiFBMGLYv/nam ... SKEwuwBD==
Od soboty jsem programátor, a slyšely to celý střední Čechy, takže je to asi pravda ... :) (joke) Takže pro začátek bych navrhoval sem tam se někde ve veřejném prostoru zmínit, že existuje něco jako LINUX MINT, a, případně, ať se lidi třeba podívaj na forum, proč ne. Zkrátka bez reklamy to jde ztuha, přeci se nedá spolíhat furt na těch deset? notorických psavců, který to zde táhnou. A navíc dělaj admini psí kusy, takže budou třeba nějaký odpadlíci, už to zde bylo, ale to je holt život.

Kdo se nebojí, ať píše, dokavaď může. A nováčkové se můžou snadno přihlásit, nic těžkýho to není. Jak se říká - psi štěkaj, ale karavana táhne dál ... ;)

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#44 Příspěvek od Ventero1 »

Obnovení sekce je v jednání. Zatím jsme se domluvili pro dočasné zpřístupnění pro čtení pro mě a oba to s mstanke projdeme. Pak se dohodneme, co se smaže a jak se zanese do pravidel nějaká nekonfliktní fazóna.
Děkuji za podporu i opačné názory a budu informovat.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Livan
Příspěvky: 317
Registrován: 16 kvě 2014, 21:15

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#45 Příspěvek od Livan »

redhawk píše: 01 bře 2022, 17:52 uz na tom pracujem.
ignorujem vacsinu sk a cz stranok a viac volneho casu travim na biku a na strelnici.
Tak sorry ale toto je možno riešenie pre Teba, nie však pre túto stránku a ostatných, ktorým na udržaní tejto stránky záleží. Na takéto vyjadrenia som troška alergický. Dôvodom je, že ak už sa nechceš podieľať na jej chode, tak ju aspoň takými to rečami nepodrážaj. Drž sa zásady "Ži a nechaj žiť".

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#46 Příspěvek od Ventero1 »

redhawk píše: 02 bře 2022, 08:13 ach jo....
.. no jo no - život je i o kompromisech ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#47 Příspěvek od Ventero1 »

redhawk píše: 02 bře 2022, 13:43
Ventero1 píše: 02 bře 2022, 09:18
redhawk píše: 02 bře 2022, 08:13 ach jo....
.. no jo no - život je i o kompromisech ...
to ano, ale nemohlo sa to riesit najpr a potom mazat?
I ked pravda, to mazanie je menej narocne.
Uz jednoduchsie je len nepovolit diskusiu inym ako vybranym clenom.
Já chápu, že mají v OpenAlt zúžený prdelky - vždyť to, co tady dělá naše demokracie, to se minimálně vyrovná tomu, co dělá autoritářsky Putin v Rusku. To by jsme prostě zohlednit měli a proto pracuji na kompromisu ..
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

math29
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2013, 01:31

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#48 Příspěvek od math29 »

Za otvorený boj nie je nikto? :lol:

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#49 Příspěvek od juhele2014 »

viac volneho casu travim na biku a na strelnici

:arrow: redhawk
Máš moje sympatie, to je zcela legální činnost. Zatím :) Cenzura webů je realita, naprosto nezákoná, ale informace se dají sehnat. Sem viděl nějaký videa ohledně příchodu "ukrajinců" na slovenské hranice. No, to se máte za pár let na co těšit ... :?
:arrow: Ventero1
naše demokracie
Ne, to není naše demokracie, to je JEJICH demokracie, až na to, že to žádná demogracie néni ... :?
:arrow: math29
Za otvorený boj nie je nikto?
Ty seš úplnej blázen ... :roll:

math29
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2013, 01:31

Re: smazani cele sekce na tomto foru

#50 Příspěvek od math29 »

juhele2014 píše: 02 bře 2022, 22:22 Za otvorený boj nie je nikto?
Ty seš úplnej blázen ... :roll:
To bolo zo srandy ohľadne vrátenia sekcie aby sme sa správne porozumeli :mrgreen:
K tomu, že nezávidíš čo nás za pár rokov čaká, tak to čo bolo v správach, to sa už rozutekalo. Tí "študenti" smerovali do Viedne, Prahy atď. Smer ďalej na západ. Košická stanica je iba prestupná stanica. Horšie bude keď Rusi časom pritlačia aj západ Ukrajiny a začnú k nám utekať ozbrojení ukrajinskí fašisti ktorých nestihnú pochytať..

Zamčeno