vertikální synchronizace v youtube

Problémy a zkušenosti s programy, softwarovými nástroji nebo balíčkovacími systémy pro jejich instalaci
Zpráva
Autor
juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: vertikální synchronizace v youtube

#11 Příspěvek od juhele2014 »

:!: S Firefoxem (30.0) se děje něco divnýho, to máš pravdu. Mě se občas "ohýbá" levý horní roh prohlížeče, dříve to nedělalo, ale mám FF s pár pluginama, tak se asi perou mezi sebou. HW akceleraci sem vypnul.

Bohatyr
Příspěvky: 87
Registrován: 16 kvě 2014, 10:03

Re: vertikální synchronizace v youtube

#12 Příspěvek od Bohatyr »

juhele2014 píše::!: S Firefoxem (30.0) se děje něco divnýho, to máš pravdu. Mě se občas "ohýbá" levý horní roh prohlížeče, dříve to nedělalo, ale mám FF s pár pluginama, tak se asi perou mezi sebou. HW akceleraci sem vypnul.
... ja mam v FF 48 pluginu a nepozoruji zadny problem. Ohybani leveho horniho rohu muze byt zpusobeno nadmernou konzumaci levnych, nekolkovanych palenek z okoli Ostravska, taktez zatim prilis neznamou ocni vadou zvanou laevus oculus spiritus vini, kterou si po domacku lecil DJ Bulva vyplachem leveho oka pomoci znackove vodky ( prevzato z trapneho filmu Klub sracu, kdo nevidel, neuveri. )
Windows 3.11 (1993), MS-DOS 3.3, PC 386SX, 4 MB RAM, HDD 15.5 MB

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: vertikální synchronizace v youtube

#13 Příspěvek od juhele2014 »

:D Bohatyr
To je dobrý - 48 pluginů, to jsi dobrý šprýmař ... Mě úplně stačí Adblock, překladač a Ghostery ... 8-)

martin_zet
Příspěvky: 17
Registrován: 04 črc 2014, 15:58

Re: vertikální synchronizace v youtube

#14 Příspěvek od martin_zet »

Segfaultův odkaz jsem zkoušel neúspěšně. Prostě se vracím k chromiu, stejně se ten firefox musí nějak kazit, když se leckomu ohýbají i rohy. :) Klidně to uzavřete.

syed20
Příspěvky: 4
Registrován: 30 srp 2014, 07:45

Re: vertikální synchronizace v youtube

#15 Příspěvek od syed20 »

Dík za info, tento problém znám pouze z vf techniky(PAL), ale tohle vypadá jako tzv. "křížová modulace". V tomhle případě spíš tipuji monitor, který už má nejlepší léta za sebou a jsou vyschlý kondíky v napájecí větvi. Martin nepíše, co má za monitor ...
sultan

syed20
Příspěvky: 4
Registrován: 30 srp 2014, 07:45

Re: vertikální synchronizace v youtube

#16 Příspěvek od syed20 »

... u me osobne nezafungoval, v minulosti jsem jej zkousel, ale diky, mozna u Martina to bude fungovat
sultan

syed20
Příspěvky: 4
Registrován: 30 srp 2014, 07:45

Re: vertikální synchronizace v youtube

#17 Příspěvek od syed20 »

Díky za reakce, monitorem to není mám LG IPS235, s vertikální synchronizací jsem měl větší či menší problémy i na jiných distribucích, myslím v manjaru stačilo přidat pár řádků už nevím kam :-) a video ve VLC přehrávalo bez přelívání. V Mintu jsem usazený už dlouho a nemám problém ve hrách ze steamu ani při přehrávání videa z VLC a vypadá to, že nemám s youtube videi problém ani v browseru chromium. Ve firefoxu se stejné video přelívá, problém bude asi v tom browseru. Chromium jsem používal dlouho, ale to zase teď od té 17ky to občas vyjede, že nemám nainstalovaný flash plugin, přitom ve firefoxu to jede.
sultan

Zamčeno