Pridavanie programov na listu

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
broukal
Příspěvky: 243
Registrován: 31 črc 2014, 17:10

Pridavanie programov na listu

#1 Příspěvek od broukal »

Zdravym
tak to vyzera ze som uplne poleno ale neviem pridat ziadne dalsie programy na listu hlavneho panelu mam iba jednu listu dole, skusal so potiahnut odkaz na listu ale ten isiel iba pod nu a ked som pustil vratil sa ne povodne miesto na obrazovke. Neviete poradit ako pridat viacero programov na listu okrem troch hlavnych? Je to podla mna banalita len neviem na nu prist. Dik za info.
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Systém Linux Mint 19.3 Cinnamon 64-bit, jadro väčšinou najnovšie. ;-) Nižšie ako 5.4.0 nemám. :)
HP-Pro-3400-Series-MT

admin

Re: Pridavanie programov na listu

#2 Příspěvek od admin »

V Menu pravou myší na daný program a vybrat Přidat na panel....

broukal
Příspěvky: 243
Registrován: 31 črc 2014, 17:10

Re: Pridavanie programov na listu

#3 Příspěvek od broukal »

Dik presne to som potreboval, jednoduche ale malokoho kto prechdza z windowsu by to napadlo... ;-)
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Systém Linux Mint 19.3 Cinnamon 64-bit, jadro väčšinou najnovšie. ;-) Nižšie ako 5.4.0 nemám. :)
HP-Pro-3400-Series-MT

Rollinux
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2014, 20:30

Re: Pridavanie programov na listu

#4 Příspěvek od Rollinux »

Upgradoval som Cinnamon 17 na 17.1 (64b) a z lišty mi zmizla ikonka vlajočky nainštalovaného apletu keyboard. Odinštaloval som ho a znovu nainštaloval a zasa žiadne zobrazenie. Chyba apletu alebo je chyba niekde inde?

admin

Re: Pridavanie programov na listu

#5 Příspěvek od admin »

A máš nainstalované i jiné rozložení klávesnice než slovenské? Jinak se Ti applet zobrazovat nebude....

Rollinux
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2014, 20:30

Re: Pridavanie programov na listu

#6 Příspěvek od Rollinux »

Mám aj English (US). Možné je že sa kryje niečo na lište. Je tam toho dosť. Neviem.

Rollinux
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2014, 20:30

Re: Pridavanie programov na listu

#7 Příspěvek od Rollinux »

Už problém vyriešený. V rozložení klávesnice som najskôr predradil English (US) pred Slovenskou a dal naspäť a ikonka sa na lište objavila.

Zamčeno