Panel - okna ze vsech ploch.

Dotazy a názory na pracovní prostředí Cinnamon
Zamčeno
Zpráva
Autor
pako
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2015, 15:55

Panel - okna ze vsech ploch.

#1 Příspěvek od pako »

Zdravim vsechny. Prosim o pomoc. Chtel jsem vyzkouset Cinnamon. ale pri nastavovani jsem nikde nenasel moznost zobrazovat na panelu otevrene aplikace ze vsech pracovnich ploch. Pouzivam prostredi Mate a v nem se to nastavuje snadno. Vi nekdo, jak to udelat i Cinnamonu?

juhele2014
Příspěvky: 2940
Registrován: 19 kvě 2014, 17:47

Re: Panel - okna ze vsech ploch.

#2 Příspěvek od juhele2014 »

:mrgreen: Príma přezdívka. Můj počítač se jmenuje guma :) Nechápu - jak aplikace ze všech ploch? Kolik jich máš? 4?

pako
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2015, 15:55

Re: Panel - okna ze vsech ploch.

#3 Příspěvek od pako »

V prostredi Mate pouzivam bezne 5 pracovnich ploch a trvale mam otevreno nekolik aplikaci. Napr. takto: 1.plocha = Thunderbird a dude od mikrotiku, 2.plocha = dosovske ucetnictvi v OS/2 ve virtual boxu, 3.plocha = windows aplikace ve WinXP ve virtualboxu. Dalsi plochy pro ruzne veci jako firefox, libreoffice, nastavovani routerboardu a ruznych wifi zarizeni, prace se slozkami atd atd. V liste vidim vsechno, co mam v pc otevreno na kterekoliv plose a prepnuti se jinam je otazka jednoho kliknuti. V Cinnamonu vidim v panelu jen to, co je otevreno na te konkretni plose, na niz zrovna jsem a prepnuti na jinou plochu zase ukaze jen to, je je otevreno na te nove plose. Nedari se mi panel donutit, aby zaroven zobrazoval vsechno, co mam v pocitaci otevreno. V panelu je sice ikona "Vsechna okna", ale to je zbytecny klik navic. Doufam, ze jsem to napsal srozumitelne.


pako
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2015, 15:55

Re: Panel - okna ze vsech ploch.

#5 Příspěvek od pako »

Vyzkousel jsem a je to presne to, co potrebuji. Dekuji za pomoc.

Zamčeno