NIKDY NEKUPUJTE NIC V ALZE !

Problémy a zkušenosti s hardwarem, perifériemi a jejich ovladači
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ventero1
Příspěvky: 2791
Registrován: 31 říj 2016, 14:17
Bydliště: Sokolov, Olomouc

Re: NIKDY NEKUPUJTE NIC V ALZE !

#31 Příspěvek od Ventero1 »

Co by jsi si tipl? :)
S dejepisu jen spatny znamky - nesly mi letopocty a hlavne jsem tomu moc neveril. A dobre jsem udelal - vse, co me ucili - a uci se to dodnes - je smes polopravd, omylu, mytu a ucelovych lzi :D Je uz spusta dukazu, ktere jasne a konkretne vyvraceji minimalne pulku dejepisu, co me ucily ...
Z ON a OV vzdy za 1 :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Uživatelský avatar
labeent
Příspěvky: 759
Registrován: 14 lis 2012, 22:57

Re: NIKDY NEKUPUJTE NIC V ALZE !

#32 Příspěvek od labeent »

No, s reklamací nevím. To jsem neřešil. Ale ze zásady neodsuzuju.

Pokud nejste hlupáci, tak si cenu zkontrolujete. A to nejlépe přes více portálů. Sice zde nechci dělat reklamu, ale pokud to někdo nezná, tak určitě zkontroluji následující: Zbozi.cz, Heureka.cz, Google nákupy. K tomu samozřejmě i fulltextové vyhledávání, klidně i zahraniční shopy a Ebay / Aukro apod.

Když nic jiného, tak tím zjistíte, v jaké cenové relaci se to pohybuje. Alza nejsou zase takoví podvodníci. Jsou to zkušení obchodníci a základem obchodu je, že musí vydělat minimálně obchodník. Samozřejmě ideální je, pokud vydělají oba účastníci obchodu.
Mám několik zkušeností s tím, že v Alze koupíte zboží za cenu, jakou nikdo jiný nenabídne + bonus. Konkrétně se bavíme o době před Vánoci.
Například se mi povedlo koupit TV, k tomu byl zdarma mikrosystém od stejné značky a vyšlo mi to levněji, než za kolik byla tv za týden a ještě po slevě :lol: . Ale za stejnou cenu ji pak mělo několik stejných eshopů.

Takže neodsuzuji, vybírám si.
Obrázek

Zamčeno