Fluxbox vs. Xfce na notebooku

Diskuze o ostatních prac. prostředích (MATE, Xfce, ...)
Zamčeno
Zpráva
Autor
Majzlik
Příspěvky: 3
Registrován: 23 led 2014, 14:56

Fluxbox vs. Xfce na notebooku

#1 Příspěvek od Majzlik »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na zkušenosti s Fluxboxem. Vyzkoušel jsem ho na desktopu ve verzi Audiophile Linux (LMDE + Fluxbox), zalíbil se mi a přemýšlím nad výměnou svého LM 15 + Xfce. Otázkou je, jakou má Fluxbox podporu a jak je na tom s power managementem? Popř. máte nějaká pro a proti ohledně Fluxboxu na notebooku?
Díky,
Majzlik

admin

Re: Fluxbox vs. Xfce na notebooku

#2 Příspěvek od admin »

Ahoj,
Fluxbox není oficiálně podporované pracovní prostředí Linux Mintu, proto ani nebude zaručena jeho plná funkčnost. Nicméně zkusit se má všechno a proti gustu......
Vyzkoušej a napiš jak Ti to funguje, rádi si rozšíříme obzory. Pokud máš i trochu nadání, tak hoď i něco na papír, rádi poté takový článek zveřejníme na našem webu.

Majzlik
Příspěvky: 3
Registrován: 23 led 2014, 14:56

Re: Fluxbox vs. Xfce na notebooku

#3 Příspěvek od Majzlik »

Dobrá, díky. Už jsem to nahodil a ještě to budu nějak ladit, ale podle toho, jak je to už dost lightweight to bude chvilku trvat... Něco můžu zkusit časem sepsat, ale linuxovýma schopnostma na tom nejsem bůhví jak, tak nevím, jakou by to mělo informační hodnotu. Jedině jako pohled uživatele :-)

ulo
Příspěvky: 481
Registrován: 31 říj 2012, 16:08

Re: Fluxbox vs. Xfce na notebooku

#4 Příspěvek od ulo »

Vůbec se za své "linuxové schopnosti" nestyď a klidně napiš svou uživatelskou recenzi ;-)
Před pár roky jsem si s Fluxboxem hrál na jiné distribuci linuxu a celkem musím obdivovat tvou odvahu či trpělivost při ladění tohoto prostředí - já ani jedno nakonec neměl :-D
LinuxMint 17.3 KDE (64b) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 8 GB, ATI Radeon HD4350
LinuxMint 17.3 KDE (32b) - DELL Latitude D530

Zamčeno